Wczytuję dane...

Gra o Tron

Nie ma potrzeby nikogo przekonywać o fenomenie i popularności serialu „Gra o tron”. Produkcja powstała na podstawie książki i szturmem zdobyła zainteresowanie osób w każdym wieku. Walka o tron rozpoczyna się w momencie śmierci dotychczasowego króla Westeros. Wiele wątków i postaci przeplatają się ze sobą, dzięki czemu widz angażuje się coraz bardziej. Popularność serialu spowodowała, że powstało mnóstwo licencjonowanych gadżetów. Wielu fanów z przyjemnością po nie sięga, dlatego ten dział naszego sklepu cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem.

Gadżety Gra o tron przybierają postać jako kufle do piwa, kieliszki, figurki wyposażone w podstawki, breloki do kluczy, naszyjniki, puzzle (w tym puzzle 3D), czy gry. W naszym asortymencie znajdą Państwo także wysokiej jakości repliki mieczy, strojów i kostiumów filmowych, akcesoriów, figurek kolekcjonerskich, które ozdobią każde pomieszczenie. Każdy z wymienionych produktów stanowi idealny pomysł na prezent. Upominek w postaci gadżetu z ulubionego serialu to ciekawa alternatywa dla klasycznych pomysłów. „Gra o tron” gadżety w postaci puzzli 3D to niemała atrakcja dla osób w każdym wieku. Składanie poszczególnych elementów może być rozrywką dla całej rodziny, na wiele godzin.

Gadżety „Gra o tron” to również wspomniane wcześniej kufle, kieliszki, karafki oraz szklanki. Niektóre z nich wykonane są ze szkła, inne natomiast z wytrzymałej i estetycznej ceramiki, czy kamionki i stali szlachetnej. Na każdym gadżecie „Gry o tron” znajdują się logo, nazwa serialu oraz postać, herb rodu lub miejsca znane z produkcji. Gadżety Gra o tron w postaci breloków do kluczy to prawdziwa gratka dla fanów serialu, którzy lubią niebanalne dodatki z ulubionymi postaciami fantastycznymi. Wybór w naszym sklepie jest naprawdę imponujący. Ma na to wpływ wielowątkowość serialu oraz mnóstwo czołowych postaci, które zdobyły sympatię widzów na całym świecie.

Serial „Gra o tron” skończył się na 8 sezonie, jednak twórcy planują powstanie kolejnych serii. Zakończenie powieści R.R. Martina ma być podobne do tego serialowego, jednak warto porównać je z fabułą serialu, ponieważ mogą występować różnice w tym zakresie. Niezależnie od tego, czy powstaną kolejne sezony, pewne jest, że sukces hitu telewizyjnego przewyższył najśmielsze oczekiwania jego twórców. W naszym sklepie znajdziecie tylko oryginalne i licencjonowane produkty.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów