Wczytuję dane...

Obcy i Predator

Obcy i Predator - gadżety (figurki, statuy, akcesoria, odzież, repliki i wiele innych)

Obcy i Predator, dwie kosmiczne rasy które zostały przez twórców filmowych połączone w jednym filmie. Obcy zadebiutował w 1979 roku w filmie Ridleya Scoota "Obcy - ósmy pasażer Nostromo", doczekał sie łącznie 4 filmów. Obcy (Alien) to krwiożerca i mordercza bestia. Profesjonalista w swoim fachy - w zabijaniu. Predator natomiast powołany został do życia przez Johna McTiernana w 1987 roku. Z samodzielnym udziałem Predatora powstały do tej pory 3 filmy. Predator to rasa łowców i wojowników. Na ziemi urządzają sobie swojego rodzaju krwawe zawody, mistrzostwa w polowaniu. Przeciwnicy godni Obcego, także profesjonaliści w swoim fachu. Kolejne 2 części to tytuł "Obcy kontra Predator". Nic dziwnego, iż znająć cechy Obcego i Predatora, twórcy postanowili postawić przeciwko sobie obydwe te klasyczne postacie science fiction. Obcy gadżety skupiają się głównie na figurkach Aliena, popiersiach, dioramach, ponadto można także zostać posiadaczem maskotki, rzeczywistych rozmiarów Obcego w różnych stadiach rozwoju. Predator gadżety to także w głównej mierze predator figurki, maski Predatora, głowy, popiersia. W ofercie IdealneUpominki.pl znaleźć możesz zarówno gadżety filmowe z Predatora, Obcego jak i z filmów Obcy kontra Predator. Na bieżąco wraz z wydawaniem figurek przez producentów, staramy sie je oferować w naszym sklepie. Posiadamy produkty takich firm jak: Sideshow Collectibles, Hot Toys, NECA, Prime 1 Studio i inne. Obcy kontra Predator gadżety sprowadzamy bezpośrednio od europejskiego dystrybutora, zatem możemy zaoferować konkurencyjne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Alien i Predator gadżety

Nie możesz nie znać serii Alien vs Predator. Gadżety z tego świata są wynikiem pewnego ogromnego fenomenu, którego nie można było przeoczyć, nawet jeśli bardzo by się chciało.  To jeden z najbardziej ambitnych crossoverów – przynajmniej w swoich czasach, choć do dnia dzisiejszego nie można powiedzieć, że wiele rzeczy było w stanie to przebić. To pewien symbol wzniesienia kinematografii na zupełnie nowy poziom. To coś więcej niż zwykłe filmy – to nowe podejście, które wyznaczyło drogę innym twórcom.

Obcy i Predator figurki

Weź udział w odwiecznej wojnie Obcy vs Predator. Gadżety wprowadzą Cię w odpowiedni nastrój i pomogą Ci czuć się jak strona w konflikcie lub jak typowy obserwator wojny, której zwykły człowiek nie ma szans wygrać. Poczuj się jak drapieżca, poczuj się jak zwycięzca, bądź nim. Nie zapomnij, że zawsze gdzieś może czaić się Obcy. Gadżety pozwolą Ci zbudować odpowiedni nastrój i podkreślą Twoje zainteresowanie. Będą też doskonałym prezentem – nie tylko dla fanów tego filmu. Bo to coś więcej niż pojedynczy film, coś więcej niż cała franczyza. To w końcu Alien. Gadżety są reprezentacyjne nie tylko dla niego, ale też dla całego gatunku filmów science fiction, czy „horroru w kosmosie”. To coś, co wyznacza trendy i jest niedoścignionym wzorcem.

Staramy się zrobić wszystko, by nasze gadżety też właśnie takie były. By wyznaczały nowe standardy jakości i spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagającej klienteli. Dokładamy do tego wszelkich starań, sprawdź nas i sam się przekonaj. Czekamy właśnie na Ciebie!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów