Wczytuję dane...

Bajki Disneya i inne

Nie ma osoby, która nie kojarzyłaby Disneya. To część dzieciństwa ostatnich pokoleń. Najstarsza wytwórnia filmów animowanych, nad którą pieczę trzymał sam Walt Disney, powstała w końcu w latach 30. XX wieku. Od tego czasu wiele się zmieniło. Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków – to właśnie ten pierwszy, pełnometrażowy film animowany sprawił, że ludzie oszaleli na punkcie animacji. Piękna Królewna Śnieżka, cudowna, klasyczna opowieść o magii i miłości, a do tego fenomenalna praca artystów – grafików, osób odpowiedzialnych za oprawę graficzną, a także aktorów, którzy podkładali głos postaciom, w połączeniu z najpiękniejszymi, zapadającymi w pamięć piosenkami – to było coś, czego jeszcze wcześniej nie było. Animacja urosła do rangi sztuki, a Walt Disney zdobył ogromną sławę. Z biegiem czasu jego własne imperium zaczęło się rozrastać i produkować kolejne, ponadczasowe i magiczne animacje.

Nikogo zatem nie zdziwi fakt, że z nasi ulubieni bohaterowie, towarzyszą nam w codziennym życiu jako: zabawki, maskotki, kubki, figurki oraz wiele innych gadżetów. Zarówno tych jak najbardziej funkcjonalnych jak i kolekcjonerskich.

Kto z nas nie zna opowieści o 101 dalmatyńczykach? Okrutna i straszliwa Cruella De Mon do dnia dzisiejszego pozostaje symbolem absolutnie doskonałego złoczyńcy w animacjach – potrafiła przerazić nie tylko dzieci, co było sporym osiągnięciem. Kolejną ważną opowieścią, która okazała się kolejnym kamieniem milowym w historii Disneya była Piękna i Bestia. Czy wiesz, że to właśnie specjalnie dla tego filmu ustanowiono kategorię Oscarów? Udało jej się zdobyć aż dwie statuetki, co było gigantycznym osiągnięciem! Następną klasyczną opowieścią, która silnie związana jest z dzieciństwem większości ludzi jest Król Lew – kto nie zna historii lwiątka Simby, który musiał zmierzyć się ze śmiercią ojca i knowaniami złego stryja?

Dzisiaj Disney to nie tylko przepiękne, przepełnione emocjami animacje. To ogromny koncern, który oddziałuje silnie na całą naszą kulturę. Objawia się też w rozmaitych produktach, które są silnie związane z mainstreamem i na pewno ucieszą każdego fana produkcji tego najsłynniejszego na świecie studia. Co może dać Ci disney? Gadżety, które przyniosą Ci mnóstwo radości i pozwolą Ci wrócić myślami do tych cudownych, magicznych wręcz chwil dzieciństwa i przypomnieć sobie swoich ulubionych bohaterów, z którymi dorastałeś Ty lub Twoje dziecko. Nikt nie jest za stary na Disneya. Nikt nie jest zbyt dorosły na to, by cieszyć się wspaniałymi gadżetami. Na co możesz liczyć?

  • Pocahontas gadżety
  • 101 dalmatyńczyków gadżety
  • Król Lew gadżety
  • Piękna i Bestia gadżety
  • Donkey Kong gadżety
  • Cyberpunk 2077 gadżety
  • Super Mario Bros gadżety


Daj się ponieść pięknym wspomnieniom, ciesz się wspaniałymi gadżetami. Niech w Twoim domu zamieszka zabawny, magiczny Dzwoneczek albo bohaterowie Toy Story. Pamiętasz wspaniałą historię zabawek, które ożywały, gdy ich właściciel wychodził z domu? To pierwsza animacja wykonana techniką komputerową, co było ogromnym przełomem w historii animacji. Teraz możesz mieć w domu gadżety, które Ci o tym przypomną i pozwolą Ci wrócić do Buzza, Chudego, Pastereczki Bou i  wielu innych, niesamowitych postaci.

Wszystkie nasze produkty są licencjonowane i wykonane z dbałością o każdy szczegół. Tak, byś mógł w pełni cieszyć się magią Disneya i odkryć ją na nowo. Będą też wspaniałym prezentem dla fana Disneya w każdym wieku. Bo na pewne rzeczy nigdy nie jest się za starym.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów