Wczytuję dane...
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Saga "Pieśń Lodu i Ognia" autorstwa George'a R. R. Martina zdobyła liczne grono fanów za sprawą serialu "Gra o Tron", którego twórcami są David Benioff i D.B. Weiss. Mało kto nie słyszał obecnie o tym absolutnym hicie. Ludzie z całego świata pokochali klimatyczną i pełną intryg powieść.

Połączenie specyfiki fantastycznej z powagą dramatu, to naprawdę interesujące i wciągające połączenie, któremu wręcz trudno się oprzeć. Nic dziwnego, że istnieje tak wielu oddanych fanów całej serii. Legendarne Siedem Królestw i kontynenty istniejące tylko w świecie przedstawionym historii są miejscem buntów, rycerskich czynów i walki o władzę. Serial zdobył wiele nagród i uznanie wśród odbiorców, poprarte wysokimi wynikami oglądalności.

Prawdziwi fani tej historii nie mogą przegapić okazji do zakupu wyprodukowanej przez Valyrian Steel repliki słynnego Miecza o wdzięcznej nazwie Długi Pazur, który należał, oczywiście, do Jona Snowa. Kolekcjonerski przedmiot o długości 114 cm powstał z myślą o umieszczeniu go w honorowym miejscu naszego wnętrza, jako atrybut pasjonata wspomnianego świata przedstawionego. Można z dumą prezentować go znajomym i pochwalić się posiadaniem repliki artefaktu bohatera serii. Z gadżetem tym należy obchodzić się ostrożnie (miecz jest ostry!), a wykonany został on z wysokiej jakości materiałów i z ogromną dbałością o detale. Taki prezent może być zatem wielką gratką dla tych, którzy cenią sobie tę wciągającą historię. Jeżeli w gronie naszych bliskich mamy prawdziwego fana Jona Snowa, ta oferta, to niezwykła okazja!

Miecz idealnie nada się aby powiesić go na ścianie, zarówno pionowo jak i poziomo, np nad kominkiem. Do miecza doręczona jest drewniana podstawka służąca do jego zawieszenia. Podstawkę mocujemy do ściany, a miecz wieszamy na podstawce. Miecz posiada w swojej rękojeści rzeźbę głowy Wilkora.

Replika miecza - Długi Pazur - nie jest zabawką. Gadżet należy przechowywac poza zasięgiem dzieci. Produkt przeznaczony do celów ekspozycyjnych jako przedmiot kolekcjonerski.

Oficjalny licencjonowany produkt HBO © 2013 Home Box Office, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. Game of Thrones jest znakiem towarowym Home Box Office, Inc. Produkowanym na podstawie licencji Jalic Inc.


Gadżet w szczegółach:

  • miecz Jona Snow - Długi Pazur - Gra o Tron
  • produkt oryginalny na oficjalnej licencji
  • długość całkowita: 114 cm
  • długość ostrza: 89 cm
  • materiał ostrza: stal nierdzewna
  • rękojeść: prawdziwa skóra oraz głowica (postarzana) w kształcie głowy wilkora
  • podstawka: drewno z nałożoną grafiką
Napisz opinię
2017-05-02 21:11:20 - Corwin

głownia inna

Polecamy