Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Współczesnych widzów zafascynowała bez reszty fabuła serialu „Gra o tron”. Mnogość wątków, postaci i miejsc wprowadza tajemniczą atmosferę i powoduje, że odbiorcy uzależniają się od oglądania kolejnych odcinków. Akcja serialu toczy się w fantastycznych, bliskich średniowieczu czasach. Tytułowa walka o tron władcy Westeros rozpoczyna się po śmierci króla Roberta Baratheona. Mimo wielu pierwszoplanowych i drugoplanowych ról, losy bohaterów śledzą miliony widzów na całym świecie. W związku z fenomenem serialu powstało wiele gadżetów Gra o Tron na owym serialu i książkach wzorowanych.

W Grze o Tron nie zabrakło smoków, a jednym z nich jest jest Viserion. Smok zostaje zabity, a następnie wskrzeszony w postaci Ice Dragon. Dokonuje tego Nocny Król. Viserion zieje niebieskim ogniem, dlatego jest wyjątkowy. Wielu widzów jest zafascynowanych Viserionem. To bardzo ciekawa postać. Dlatego niezwykłym prezentem dla każdego jego fana będzie świetnie odwzorowana figurka o ruchomych skrzydłach. Gadżet ma wymiary 23 x 26 centymetrów. Jednak z rozłożonymi skrzydłami wartość ta wzrasta do około 42 centymetrów.

Figurka jest umieszczona na specjalnym stojaku, dzięki czemu jest stabilna i może spełniać funkcję niepowtarzalnej ozdoby. Produkty sprzedawane w naszym sklepie sa oryginalne i na oficjalnej licencji. Jest wykonana z bezpiecznego materiału oraz z zachowaniem wielu szczegółów postaci serialowej. Dotyczy to formy, kolorystyki oraz wielu innych detali. Jeżeli chcesz sprawić przyjacielowi oryginalny prezent – figurka Viseriona z pewnością takim będzie. Każdy fan „Gry o Tron” nie będzie krył zachwytu.


Gadżet w szczegółach

  • Figurka Viserion - Ice Dragon
  • Wysoka jakość wykonania z dbałością o szczegóły
  • Produkt oryginalny na oficjalnej licencji
  • Wymiary: 23 x 25 cm (42 cm z rozłożonymi skrzydłami)
  • Opakowanie: Tekturowe wielokolorowe pudełko z okienkiem.
Polecamy