Wczytuję dane...

DC Comics

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

Batman - Kapcie Batmobile

25,00 PLN
89,50 PLN
Oszczędzasz 64.50 PLN

DC Comics to całe Universum, które na całym świecie ma rzeszę fanów. DC Cocmics coraz szerszemu gronu przedstawia swoich superbohaterów takich, jak: Superman, Batman, Wonder Woman, Flash, Green Lantern, Arrow, Hawkman czy Hawkgirl. Zrzeszaja również całe grupy superbohaterów jak: Liga Sprawiedliwych (Justice League) czy Młodzi Tytani (Teen Titans).

Za każdą z tych drużyn, za każdym z bohaterów kryje się cała masa niesamowitych historii, które tylko czekają na to, aż je odkryjesz. Daj się ponieść niesamowitym przygodom w uniwersum, które słynie jako mroczniejsze, dojrzalsze i mniej kolorowe niż inne. Zanurz się w świecie, w którym splatają się dobro i zło, w walce, która nie zawsze jest tak oczywista. W świecie, w którym zdrada i rozpacz mieszają się z przyjaźnią i nadzieją. Poznaj bohaterów, którzy mają swoje skazy, wady i problemy, ale nadal są bohaterami i robią wszystko, by być najlepszymi wersjami samych siebie.

Nie wszyscy bohaterowie DC mają supermoce, bo tym co tworzy superbohatera jest jego charakter, umysł, nastawienie i głęboko wpojona moralność. Batman czy Robin doskonale to udowadniają. Tutaj nie sposób nie wspomnieć też Catwoman – kobiety równie pięknej, co moralnie niejednoznacznej. Wszystko to sprawia, że aż chce się czytać jej przygody. Takie właśnie jest DC – gadżety, które oferujemy dorównują temu poziomowi. Oferujemy tylko licencjonowane gadżety DC Comics, bo wierzymy, że na półśrodki i kompromisy nie ma żadnego miejsca, jeśli chodzi o jakość.

Z takim podejściem na pewno zgodziłby się Batman – najbardziej ikoniczna postać DC, którą znają wszyscy – nawet Ci, którzy nie bardzo interesują się superbohaterami. Bądź jak Wonder Woman – nie zgadzaj się na nic, do czego nie masz przekonania i zawsze walcz o to, w co wierzysz. Jeśli wierzysz w wysoką jakość i zależy Ci na tym, co najlepsze – nasze gadżety sprawdzą się tu idealnie.

Niezależnie od tego, czy wolisz Teen Titans, czy może Twoje serce skradła Liga sprawiedliwych, a może Twoim ulubieńcem jest Aquaman – dumny i potężny władca Atlantów, syn Morza i Ziemi. Wśród naszych gadżetów zawsze znajdziesz coś dla siebie. Bądź szybki jak Flash i składaj zamówienie! Możesz też być jak Superman – gadżety licencjonowane są tym, co na pewno praworządnemu bohaterowi przypadłoby do gustu.

Dołożyliśmy wszelkich starań, by ceny były najniższe na polskim rynku i najlepsze dla Was. Nie możemy zapomnieć o pozostałych postaciach z DC Comics: Gotham oraz X-men to tylko kilka serii, które mamy w swojej sprzedaży. Jeśli czegoś nie ma, napisz - sprawdzimy czy jesteśmy w stanie to dla Ciebie zdobyć :)) Z takiej okazji skorzystałby nie tylko Joker czy Harley Quinn! Gadżety przez nas oferowane są w stanie skraść serca wszystkich. Przekonaj się o tym!