Wczytuję dane...

DC Comics

DC Comics to całe Universum, które na całym świecie ma rzeszę fanów. DC Cocmics coraz szerszemu gronu przedstawia swoich superbohaterów takich, jak: Superman, Batman, Wonder Woman, Flash, Green Lantern, Arrow, Hawkman czy Hawkgirl. Zrzeszaja również całe grupy superbohaterów jak: Liga Sprawiedliwych (Justice League) czy Młodzi Tytani (Teen Titans).

Za każdą z tych drużyn, za każdym z bohaterów kryje się cała masa niesamowitych historii, które tylko czekają na to, aż je odkryjesz. Daj się ponieść niesamowitym przygodom w uniwersum, które słynie jako mroczniejsze, dojrzalsze i mniej kolorowe niż inne. Zanurz się w świecie, w którym splatają się dobro i zło, w walce, która nie zawsze jest tak oczywista. W świecie, w którym zdrada i rozpacz mieszają się z przyjaźnią i nadzieją. Poznaj bohaterów, którzy mają swoje skazy, wady i problemy, ale nadal są bohaterami i robią wszystko, by być najlepszymi wersjami samych siebie.

Nie wszyscy bohaterowie DC mają supermoce, bo tym co tworzy superbohatera jest jego charakter, umysł, nastawienie i głęboko wpojona moralność. Batman czy Robin doskonale to udowadniają. Tutaj nie sposób nie wspomnieć też Catwoman – kobiety równie pięknej, co moralnie niejednoznacznej. Wszystko to sprawia, że aż chce się czytać jej przygody. Takie właśnie jest DC – gadżety, które oferujemy dorównują temu poziomowi. Oferujemy tylko licencjonowane gadżety DC Comics, bo wierzymy, że na półśrodki i kompromisy nie ma żadnego miejsca, jeśli chodzi o jakość.

Z takim podejściem na pewno zgodziłby się Batman – najbardziej ikoniczna postać DC, którą znają wszyscy – nawet Ci, którzy nie bardzo interesują się superbohaterami. Bądź jak Wonder Woman – nie zgadzaj się na nic, do czego nie masz przekonania i zawsze walcz o to, w co wierzysz. Jeśli wierzysz w wysoką jakość i zależy Ci na tym, co najlepsze – nasze gadżety sprawdzą się tu idealnie.

Niezależnie od tego, czy wolisz Teen Titans, czy może Twoje serce skradła Liga sprawiedliwych, a może Twoim ulubieńcem jest Aquaman – dumny i potężny władca Atlantów, syn Morza i Ziemi. Wśród naszych gadżetów zawsze znajdziesz coś dla siebie. Bądź szybki jak Flash i składaj zamówienie! Możesz też być jak Superman – gadżety licencjonowane są tym, co na pewno praworządnemu bohaterowi przypadłoby do gustu.

Dołożyliśmy wszelkich starań, by ceny były najniższe na polskim rynku i najlepsze dla Was. Nie możemy zapomnieć o pozostałych postaciach z DC Comics: Gotham oraz X-men to tylko kilka serii, które mamy w swojej sprzedaży. Jeśli czegoś nie ma, napisz - sprawdzimy czy jesteśmy w stanie to dla Ciebie zdobyć :)) Z takiej okazji skorzystałby nie tylko Joker czy Harley Quinn! Gadżety przez nas oferowane są w stanie skraść serca wszystkich. Przekonaj się o tym!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów