Wczytuję dane...

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 - kilka słów wstępu

Cyberpunk 2077 to fenomen w świecie gier. Z niecierpliwością oczekiwana stała się największym wydarzeniem w świecie gier. Za jej powstanie odpowiada studio CD Projekt Red – znane z tak doskonałych tytułów jak seria o Wiedźminie. Nic więc dziwnego, że i tym razem oczekiwania fanów były ogromne, a ich wyobraźnia rozpalona do czerwoności. Studio CD Projekt Red po raz kolejny zmierzyło się z adaptacją do świata gier kawałka doskonale wykreowanego świata. Wzorem dla nich była gra fabularna Cyberpunk 2020. Rozgrywka odbywa się w tym samym świecie, ale pięćdziesiąt siedem lat później. Gra toczy się w fikcyjnym, rządzonym przez megakorporacje dystopijnym Night City, w którym walki gangów, rządy bezprawia, napaści, agresja, bezdomność i uzależnienie od cybernetycznych wszczepów są czymś powszednim.

Gra komputerowa Cyberpunk 2077

Gra przeznaczona jest na platformy PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, Microsoft Windows. Udostępniona została też usługa grania w chmurze – GeForce One oraz Google Stadia. Hype na grę nakręcony został w sposób perfekcyjny a oliwy do tego ognia fanów dolewał sam, uwielbiany Keeanu Reeves, który miał swój udział w tworzeniu gry i doskonale się przy tym bawił.

Gadżety Cyberpunk 2077

Gra w końcu ujrzała światło dzienne, a z nią doskonale wykonane, licencjonowane produkty, które pomogą Ci lepiej wczuć się w świat gry i poczuć się tak, jakbyś to właśnie Ty był częścią Night City. Znajdziesz tutaj figurki, puzzle i inne gadżety kolekcjonerskie. Wszystkie produkty są wykonane ze szczególną dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Nasze gadżety są oryginalne – nie ma tu miejsca na słabą jakość.

Gadżety kolekcjonerskie i figurki Cyberpunk 2077

To doskonały prezent dla każdego fana Cyberpunk 2077 – pomogą stworzyć klimat, który tak doskonale znamy ze świata gry i uświetnią swoją obecnością każdy pokój. Nieważne ile masz lat i kim naprawdę jesteś – tak jak w Night City jest miejsce dla każdego, tak nasze figurki przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym. Sprawdź nasze figurki i inne gadżety kolekcjonerskie. Nie pożałujesz! Serdecznie zapraszamy.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów