Wczytuję dane...
EAN: 849421002138
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Królewski ród Targaryenów, który przez długi czas sprawował władzę w Siedmiu Królestwach, w swoich zasobach miał smoki. Te potężne, majestatyczne i potrafiące siać zniszczenie zwierzęta z pewnością zafascynowały niejednego człowieka. Mowa oczywiście o serialu "Gra o Tron" stworzonego przez Davida Benioffa i D.B. Weissa na podstawie sagi "Pieśń Lodu i Ognia" napisanej przez George'a R.R. Martina. Niewątpliwy sukces cała seria zawdzięcza intrygom, burzliwym splotom wydarzeń oraz niesamowitemu klimatowi.

W naszym sklepie zakupić można naszyjnik z herbem Targaryenów z serialu Gra o Tron. Zawieszka przedstawia hreb Targaryenów - trzygłowego smoka i wykonany jest z metalu. Wisiorek zawieszony jest na skórzanym rzemyku. Jest to doskonały prezent dla kogoś, kto chciałby mieć taki wyjątkowy gadżet w swojej kolekcji biżuterii i darzy sympatią nie tylko słynny ród Targaryenów, ale również całą powieść. Dzięki stonowanym kolorom z łatwością można dopasować naszyjnik do pozostałych elementów stylizacji i cieszyć się posiadaniem przedmiotu odnoszącego się do kultowej serii. Jeżeli znamy zagorzałych fanów rodu Targaryenów, warto rozważyć zakup właśnie takiego naszyjnika.

Praktyczny drobiazg jest elegancki, estetyczny i bardzo subtelny, dzięki czemu może stanowić idealne uzupełnienie codziennego stroju. Kobiety, które z uwielbieniem śledzą wydarzenia z serii, mogą docenić staranie się trafienia w ich upodobania. Taki dodatek z pewnością jest wyjątkowy i gustowny.


Gadżet w szczegółach:

  • naszyjnik Targaryen - Gra o Tron
  • produkt oryginalny na oficjalnej licencji
  • zawieszka metalowa
  • skórzany rzemyk
  • opakowanie: wielokolorowy kartonik z okienkiem.
Polecamy