Wczytuję dane...
EAN: 665541020179
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Serial HBO pod tytułem „Gra o Tron” od pierwszego sezonu przyciąga przed telewizory rzeszę fanów. Wiele zawiłych wątków, szereg głównych i drugoplanowych postaci, ciągłe intrygi, kłamstwa – wszystko to decyduje o niesłabnącym fenomenie produkcji. Jednym z miejsc akcji jest siedziba królów Siedmiu Królestw, czyli Czerwona Twierdza. Położony w sercu królestwa, na wzgórzu Aegona. Budynek powstał z czerwonego kamienia i ma siedem wież. Mury obronne pełnią funkcję gniazd dla łuczników.

Przybliżona powyżej historia jest znana każdemu, kto pilnie śledzi losy wszystkich bohaterów. Z myślą o nich powstały piankowe puzzle. Specjalny kształt pozwala na połączenie wszystkich elementów w Czerwoną Twierdzę z efektem 3D. Układanka powstaje z 845 elementów. Ich połączenie jest zabawą na długie godziny. Może brać w niej udział cała rodzina lub paczka znajomych. Puzzle 3D idealnie sie sprawdzą w tym temacie.

Unikalne puzzle 3D – Czerwona Twierdza pozwala na powrót do beztroskiego dzieciństwa z piękną historią w tle. Powstała, trójwymiarowa budowla może stać się elementem wystroju wnętrza w pokoju wiernego fana „Gry o tron” - wspaniały gadżety z Gry o Tron. W opakowaniu znajduje się dokładna instrukcja, dzięki której połączenie poszczególnych elementów jest ułatwione. Puzzle w takiej formie są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych układanek oraz sposobem na unikalny upominek dla bliskiej sercu osoby w każdym wieku.


Gadżet w szczegółach:

  • Puzzle 3D - Czerwona Twierdza
  • Premiera: kwiecień 2019 rok
  • Produkt oryginalny na oficjalnej licencji
  • Ilość elementów: 845
  • Wymiary: 42 x 33 x 39 cm
  • Producent: Wrebbit 3D
Polecamy