Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy
Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj
Czas realizacji
Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu
Metody płatności
Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.
Dlaczego my?
Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Serial HBO pod tytułem „Gra o Tron” od pierwszego sezonu przyciąga przed telewizory rzeszę fanów. Wiele zawiłych wątków, szereg głównych i drugoplanowych postaci, ciągłe intrygi, kłamstwa – wszystko to decyduje o niesłabnącym fenomenie produkcji. Jednym z miejsc akcji jest siedziba królów Siedmiu Królestw, czyli Czerwona Twierdza. Położony w sercu królestwa, na wzgórzu Aegona. Budynek powstał z czerwonego kamienia i ma siedem wież. Mury obronne pełnią funkcję gniazd dla łuczników.

Przybliżona powyżej historia jest znana każdemu, kto pilnie śledzi losy wszystkich bohaterów. Z myślą o nich powstały piankowe puzzle. Specjalny kształt pozwala na połączenie wszystkich elementów w Czerwoną Twierdzę z efektem 3D. Układanka powstaje z 845 elementów. Ich połączenie jest zabawą na długie godziny. Może brać w niej udział cała rodzina lub paczka znajomych. Puzzle 3D idealnie sie sprawdzą w tym temacie.

Unikalne puzzle 3D – Czerwona Twierdza pozwala na powrót do beztroskiego dzieciństwa z piękną historią w tle. Powstała, trójwymiarowa budowla może stać się elementem wystroju wnętrza w pokoju wiernego fana „Gry o tron” - wspaniały gadżety z Gry o Tron. W opakowaniu znajduje się dokładna instrukcja, dzięki której połączenie poszczególnych elementów jest ułatwione. Puzzle w takiej formie są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych układanek oraz sposobem na unikalny upominek dla bliskiej sercu osoby w każdym wieku.


Gadżet w szczegółach:

  • Puzzle 3D - Czerwona Twierdza
  • Premiera: kwiecień 2019 rok
  • Produkt oryginalny na oficjalnej licencji
  • Ilość elementów: 845
  • Wymiary: 42 x 33 x 39 cm
  • Producent: Wrebbit 3D
Polecamy