Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Istnieje mnóstwo osób, które uwielbiają ozdabiać swoją przestrzeń rozmaitymi figurkami nawiązującymi do różnego rodzaju tekstów kultury. Takim właśnie gadżetem jest dostępna w naszym sklepie figurka smoka Drogona, który pojawia się w kultowym serialu „Gra o Tron”. Przedmiot pochodzi z kolekcji producenta McFarlane Toys i może się świetnie sprawdzić jako niekonwencjonalna ozdoba w salonie, czy też innym pomieszczeniu. Podarowanie takiego prezentu osobie, która należy do grona fanów tej tematyki, również w wielu przypadkach może okazać się doskonałym pomysłem.

Wymiary figurki wynoszą około 15 centymetrów wysokości oraz około 23 centymetry głębokości, natomiast szerokość, ze względu na rozpiętość skrzydeł przedstawionego w ten sposób Drogona, to aż 33 centymetry.

Przedmiot wyposażony jest w podstawkę, dzięki czemu można w wygodny sposób ustawić go na półce, szafce, czy też na parapecie. Posiadacz takiej figurki ma możliwość manewrowania poszczególnymi jej ruchomymi elementami, co sprawia, że istnieje opcja ustawienia smoka w rozmaitych pozach. Taki gadżet nieraz stanowi naprawdę ciekawe urozmaicenie wystroju domowego oraz jest sposobem na zaakcentowanie swojej sympatii do wspomnianej produkcji, a także sagi książkowej. Nieraz może być to bardzo trafiony prezent.

Serial „Gra o Tron” zyskał ogromną wręcz sympatię i z pewnością może zostać uznany za swego rodzaju fenomen. Wiele osób naprawdę wciągnęło się w tę produkcję HBO stworzoną przez Davida Benioffa oraz D. B. Weissa na podstawie sagi „Pieśń lodu i ognia” George’a R.R. Martina.


Gadżet kolekcjonerski w szczegółach:

  • Produkt oryginalny na oficjalnej licencji HBO
  • Niezwykła dbałość o szczegóły
  • Wymiary: 15 x 23 cm oraz 33 cm po rozłożeniu skrzydeł!
  • Figurka w wielokolorowym kartonowym pudełku z okienkiem
Napisz opinię
2019-09-27 10:35:40 - Bartek

Drogon wygląda super, polecam go!

2019-10-07 20:45:55 - Mania

Świetna jakość, polecam!

Polecamy