Wczytuję dane...

Hobbit

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Hobbit gadżety - niesamowite figurki, repliki, zavawki, akcesoria i gadżety kolekcjonerskie

Hobbit rozpoczął swoje istnienie, jak i popularność wraz z wydaniem w 1937 roku powieści "Hobbit, czyli tam i z powrotem", autorstwa J.R.R. Tolkiena. Jest to powieść fantasy która wprowadza każdego czytelnika w magiczny świat, w świat elfów, krasnoludów, magicznych przedmiotów, czarodziejów, smoków, a także i złych mocy które wspomagane są o gobliny, orki, trole i inne plugastwa. Nie bez przyczyny powieść ta znalazła się w kanonie lektur szkolnych, jednakże niestety przez wielu nauczycieli jęz. polskiego jest traktowana po macoszemu i często pomijana. Mimo tego, Hobbit zyskał bardzo wielu fanów w Polsce jak i na całym świecie. Popularnością niemalże dorównuje innej powieści J.R.R. Tolkiena, sadze "Władca Pierścieni". Dłuuuugo fani Hobbita musieli czekać na ekranzację tej wspaniałej i ujmującej historii, niemalże tak długo jak wędrował za przygodą Bilbo Baggins, główna i tytułowa postać powieści. Wraz z ekranizacją książki, pojawiły się gadżety filmowe z Hobbita. Maskotki, figurki, okazałe repliki broni i biżuterii, wszelkiego rodzaju klucze, mapy, breloki, jak i wiele innych wspaniałych gadżetów. Wszystko to staraliśmy się zebrać i stworzyć odpowiednią ofertę na naszym sklepie internetowym. Oferujemy zatem Państwu asortyment Hobbit gadżety, a wszystko to w atrakcyjnych i najniższych cenach. Nasza oferta jest stale powiększana o nowe produkty, zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Zapraszamy do wkroczenia na drogę przygody i zapoznania się z tym magicznym światem Śródziemia.

Hobbit czyli tam i z powrotem - sprawdź naszą ofertę gadżetów.

Hobbit to coś więcej niż książka. To coś więcej niż film. To międzynarodowy fenomen, który zatrząsnął świadomością ludzi na całym świecie. Gadżety Hobbit znalazły największe, najwierniejsze grono odbiorców tuż po premierze filmów – mogłoby się wydawać, że właśnie wtedy twórczość Tolkiena przeszła do mainstreamu, jednak niezupełnie tak było. Sam Hobbit, jak i napisany później Władca Pierścieni, to coś więcej niż książki i filmy. To podwaliny zupełnie nowego gatunku. Teraz można już śmiało powiedzieć, że fantasy, jako gatunek, nie istniało bez Tolkiena. Mieliśmy do czynienia z baśniami, elementami fantastycznymi czy nadnaturalnymi, ale to Tolkien był tym, który zbudował solidnie podwaliny dla tego gatunku. Nie można też nie wspomnieć o niezwykle rozbudowanej mitologii i historii świata, która tworzy całe Śródziemie tak niesamowitym i sprawia, że tak niezwykłym i ponadczasowym dziełem jest Hobbit.

Szeroki wybór gadżetów, ciągle poszerzany asortyment

Gadżety, które Ci oferujemy to prawdziwy hołd, który składamy mistrzowi pióra i ojcu całej fantastyki, Tolkienowi. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz wyłącznie produkty licencjonowane, bo ktoś taki jak twórca Hobbita nie zasługuje na nic gorszego – licencja jest w końcu oznaką najwyższej jakości. Wróć do świata Śródziemia, przeżyj znowu przygody z Bilbo Bagginsem i jego krasnoludzką kompanią. Wróć do szalonych przygód, rajdów na Beczce i kąsania Żądełkiem – walki z trollami, pająkami i zagadek straszliwego Golluma. Nasze gadżety pozwolą Ci przypomnieć sobie te najklasyczniejsze, najwspanialsze momenty przygód.