Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy
Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj
Czas realizacji
Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu
Metody płatności
Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.
Dlaczego my?
Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Gra o tron” jest serialem oglądanym przez miliony ludzi w Polsce i na całym świecie. Fenomen produkcji jest trudny do opisania, jednak jak najbardziej zrozumiały. Mimo zagmatwanych losów wszystkich bohaterów, wielu wątków rozgrywających się jednocześnie, bohaterowie hipnotyzują odbiorców i zapraszają ich do swojego średniowiecznego świata. Zawsze chcemy przecież poznać coś nowego, odmiennego od tego, co widzimy na co dzień. Tytułowa walka o tron rozpoczyna się w momencie śmierci dotychczasowego władcy.

Wśród wielu miejsc akcji „Gry o tron”, jedno z nich to Winterfell. Jest to rodowy zamek i jednocześnie siedziba rodu Starków. Położony jest w centralnej części północnych regionów Siedmiu Królestw. Wierni fani serialu z pewnością wiedzą, że zamek przedstawiany w odcinkach istnieje naprawdę, w Irlandii. Dla wytrwałych widzów, którzy lubią elementy serialowej architektury przeznaczone są niezwykłe puzzle 3D – Winterfell. Składają się z 910 elementów, do których dołączona jest pomocna instrukcja.

Powstała konstrukcja wygląda imponująco. Może stanowić doskonały element wystroju pomieszczenia. Do puzzli nie używa się kleju. Są więc odpowiednie nawet dla dzieci i młodzieży. Układanie elementów ze specjalnej pianki pozwala rozwijać wyobraźnię i odreagować każdy stres. Może być to rozrywka dla całej rodziny. Osiągnięcie spektakularnego efektu wiąże się z ogromną satysfakcją i radością. Upominek w postaci puzzli 3D, produkcji Wrebbit 3D, i z motywem Winterfell, to ciekawy pomysł, który można zrealizować w naszym sklepie.


Gadżet w szczegółach:

  • Puzzle 3D: zamek Winterfell - siedziba Starków
  • Producent: Wrebbit 3D
  • Ilość elementów: 910
  • Wymiary: 40 x 20 x 11,5 cm
  • W serii możliwe także: Czerwona Twierdza (Królewska Przystań)
  • Produkt oryginalny na oficjalnej licencji