Wczytuję dane...
EAN: 665541020186
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Gra o tron” jest serialem oglądanym przez miliony ludzi w Polsce i na całym świecie. Fenomen produkcji jest trudny do opisania, jednak jak najbardziej zrozumiały. Mimo zagmatwanych losów wszystkich bohaterów, wielu wątków rozgrywających się jednocześnie, bohaterowie hipnotyzują odbiorców i zapraszają ich do swojego średniowiecznego świata. Zawsze chcemy przecież poznać coś nowego, odmiennego od tego, co widzimy na co dzień. Tytułowa walka o tron rozpoczyna się w momencie śmierci dotychczasowego władcy.

Wśród wielu miejsc akcji „Gry o tron”, jedno z nich to Winterfell. Jest to rodowy zamek i jednocześnie siedziba rodu Starków. Położony jest w centralnej części północnych regionów Siedmiu Królestw. Wierni fani serialu z pewnością wiedzą, że zamek przedstawiany w odcinkach istnieje naprawdę, w Irlandii. Dla wytrwałych widzów, którzy lubią elementy serialowej architektury przeznaczone są niezwykłe puzzle 3D – Winterfell. Składają się z 910 elementów, do których dołączona jest pomocna instrukcja.

Powstała konstrukcja wygląda imponująco. Może stanowić doskonały element wystroju pomieszczenia. Do puzzli nie używa się kleju. Są więc odpowiednie nawet dla dzieci i młodzieży. Układanie elementów ze specjalnej pianki pozwala rozwijać wyobraźnię i odreagować każdy stres. Może być to rozrywka dla całej rodziny. Osiągnięcie spektakularnego efektu wiąże się z ogromną satysfakcją i radością. Upominek w postaci puzzli 3D, produkcji Wrebbit 3D, i z motywem Winterfell, to ciekawy pomysł, który można zrealizować w naszym sklepie.


Gadżet w szczegółach:

  • Puzzle 3D: zamek Winterfell - siedziba Starków
  • Producent: Wrebbit 3D
  • Ilość elementów: 910
  • Wymiary: 40 x 20 x 11,5 cm
  • W serii możliwe także: Czerwona Twierdza (Królewska Przystań)
  • Produkt oryginalny na oficjalnej licencji