Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy
Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj
Czas realizacji
Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu
Metody płatności
Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.
Dlaczego my?
Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Seria o przygodach Geralta z Rivii, została zapoczątkowana serią opowiadań autorstwa Andrzeja Sapkowskiego, które zostały opublikowane w czasopiśmie Fantastyka. od tego czasu wydawana została pełna Saga o przygodach Wiedźmina (The Witcher) i jego przyjaciół (w wielu wersjach i wydawnictwach). Ponadto zostal nakręcony film i serial oraz została wydana seria gier komputrowych, planszowych, karcianych czy RPG. Wraz z zyskaniem szerokiej popularności, do których niewątpliwie przyczyniła się seria gier produkcji CD Projekt, coraz więcej otrzymujemy informacji, o powstaniu serialu z prawdziwego zdarzenia, który ma być nakręcony przez Netflix. Zważywszy na tak wielkie zainteresowanie mainstreamu, Tematyka Wiedźmina Geralta nie mogła obejść się bez gadżetów kolekcjonerskich, do których niewątpliwie zalicza się seria figurek.

Eredin - Król dzikiego Gonu (King of the Wild Hunt Eredin 20 cm - Witcher 3 Wild Hunt)
, dał się poznać jako bezwzględny, silny i potężny wojownik. Elf z innego wymiaru, innego świata, który podąrzając za Ciri sieje zniszczenie, spustoszenie i śmierć. Przeciwko niemu, przeciwko orszakowi Dziekiego Gonu występują przyjaciele i sprzymierzeńcy Ciri i Geralta. Figurka Eredin o wysokości 20 cm, wykonana została z tworzywa sztucznego, z wielką dbałością o szczegóły. Zapakowana w tematyczne pudełko z okienkiem. Pozostałe figurki z seri to: Geralt, Geralt w stoju ze szkoły niedźwiedzia, Ciri, Triss Merigold, Jaksier, Yennefer i Shani. Gadżety wiedźmin (The Witcher) wydawane są cyklicznie w limitowanych ilościowo seriach. Zapraszamy do kolekcjonowania.


W ramach kolekcji dostępne również:

Gadżet w szczegółach:

  • Eredin - król dzikiego Gonu
  • wysokość: 20 cm
  • opakowanie: tematyczne, z okienkiem
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...