Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

W świecie Wiedźmina nie brakuje pięknych i silnych kobiet, i na pewno do takich można zaliczyć Ciri. Cirilla Fiona Elen Riannon, księżniczka Cintry czy Jaskółka, tyle możemy zdradzić nie spoilerując fabuły książki. Historia Ciri zaczyna się wszakże jeszcze przed jej narodzinami, kiedy to staje się ona Dzieckiem Niespodzianką, a Geralt usilnie stara się oszukać przeznaczenie. Czy mu to się uda, i jak skończy się ta historia, dowiecie się po przeczytaniu drugiego tomu Sagi o Wiedźminie. Kolejne tomy będą rozwijały historię nie tylko Geralta i innych bohaterów, ale także i Ciri. Jest to jednoczesnie postać, która odgrywa bardzo istotną rolę w grach komputerowych produkcji CD Projekt Red z serii o Wiedźminie.

Ciri, pomimo swojego młodego wieku, jest niezwykle doświadczoną dziewczyną, której życie nie rozpieszczało, nie szczędziło zmartwień i nieszczęść. Mimo przeciwności losu jak i swojej odpowiedzialności, nie załamuje się i usilnie stara się stawić czoła wszelkim problemom i stawianym na jej drodze przeszkodom. Poprzez wszystkie te doświadczenia, otrzymujemy niezwykle silną osobowość a ponadto i piękną kobietę. Ciri bez wątpienia jest jedną z najbardziej wyrazistych i jednoczesnie uroczych postaci z Sagi wiedźmińskiej.

Nic zatem dziwnego, że nie mogło jej zabraknąć w kolekcji figur z gry Witcher 3: Wild Hunt. Statuę Ciri możemy postawić obok: Geralta, także w stroju ze szkoły niedźwiedzia, Yennefer, Triss Merigold, Jaskra, Shani, a także Króla Dzikiego Gonu (Eredina). Wszystkie figury z serii Wiedźmin 3: Dziki Gon zostały stworzone przez Dark Horse. Statuy ważą około 0,6 kg, mierzą 20 centrymetrów i umieszczone są w eleganckich opakowaniach z nadrukami i okienkiem.

Gadżety Wiedźmin (The Witcher), ku uciesze fanów, stają się coraz popularniejsze i coraz więcej możemy ich spotkać na sklepowych półkach. Seria figur Dark Horse, wyróżniają się nie tylko szczegółowym i ładnym wykonaniem, przyzwoitym gabarytem, ale także i atrakcyjną ceną.


W ramach kolekcji dostępne również:

Gadżet w szczegółach:

  • Figurka Ciri - Witcher 3 Wild Hunt
  • Wysokość statuy: 20 cm
  • Eleganckie opakowanie z nadrukiem i okienkiem
  • Waga figury: 610g
  • Tworzywo: PCV
  • Produkt na oficjalnej licencji