Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Fantastyka to gatunek, który cały czas jest elementem zainteresowania wielu osób, nie tylko młodzieży, ale i dorosłych. Polskie studio CD Projekt RED wydało komputerową grę fabularną na podstawie powieści Andrzeja Sapkowskiego. Głównym bohaterem gry jest Geralt z Rivii – Wiedźmin o nadzwyczajnych zdolnościach i mocach. Chroni siedliska ludzi przed atakującymi potworami. O ogromnym sukcesie gry świadczy fakt sprzedaży 2 milionów egzemplarzy w niedługim czasie od premiery. Zawdzięcza się to dopracowanej fabule, oprawie audiowizualnej, systemowi walk bohaterów oraz iespotykanemu klimatowi i grywalności.

Fani przygód Wiedźmina z pewnością ucieszą się z prezentu w postaci figurki Geralta Grandmastera Feline. Wysoka jakość, szczegółowe odwzorowanie, dbałość i detale, stroje i kolorystykę – to główne zalety wyrobów marki Dark Horse. Gadżet ma wysokość 24 centymetrów i może pełnić funkcję oryginalnego wystroju pomieszczenia fana Wiedźmina. Prezent w takiej postaci z pewnością zrobi wrażenie na osobie w każdym wieku. Geralt w zbroi ze szkoły kota odnajdzie sie w każdym wnętrzu. Nietuzinkowa granatowa zbroja, a w ręku wycelowana kusza.

Poza estetycznym wyglądem samej figurki, istotne jest również odpowiednie opakowanie. W tym przypadku jest to karton z okienkiem, przez które widać wręczaną figurkę. Gadżet Wiedźmin w postaci figurki Geralta Grandmastera Feline (Geralt ze szkoły kota) to przepis na wartościowy i oryginalny upominek na każdą okazję. Poziom satysfakcji z pewnością przewyższy wszelkie oczekiwania. Jeżeli zależy Ci na wywołaniu uśmiechu na twarzy osoby obdarowanej – w ten sposób z pewnością się to uda. Zapraszamy do skorzystania z oferty bogatej w unikatowe produkty ze znanej gry.

W kolekcji Dark Horse Comics dostępne:Gadżet w szczegółach:

  • Geralt Grandmaster Feline
  • Wiedźmin - Geralt w zbroi ze szkoły kota
  • Wysokość: 27 cm
  • Figurka osadzona na solidnej podstawie
  • Geralt w granatowej zbroi z kusza w ręku
  • Opakowanie: pełnokolorowy karton z okienkiem
  • Gadżet oryginalny na oficjalnej licencji
  • Wysoka jakość wykonania.
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...