Wczytuję dane...
EAN: 761568005295
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

W świat Wiedźmina, który podejmuje walkę z potworami zabrał nas Andrzej Sapkowski. Główny bohater o imieniu Geralt zdobył sympatię czytelników. Na kanwie wersji literackiej powstał serial oraz gry komputerowe. Świat fantastyki, w którym tytułowy Wiedźmin posiada nadludzkie zdolności, zdobyły ogromną popularność wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na całym świecie. Gracz przenosi się do świata fantastyki, gdzie ma możliwość przechodzić przez kolejne rozdziały. Gadżety Wiedźmin to także element tegoż Uniwersum.

Jedną z głównych postaci w Uniwersum Wiedźmina jest Yennefer. Ukochana głównego bohatera wyróżnia się wybuchowym temperamentem oraz ciętym językiem. Waleczny charakter pomaga jej w walce z wrogami. A wszystko to w otoczce bzu i agrestu. W naszym sklepie mają Państwo możliwość zakupu wyjątkowej figurki wzorowanej na wspomnianej bohaterce. Jeżeli w gronie znajomych znajdują się fani kultowych gier, to doskonały pomysł na oryginalny i pięknie zapakowany prezent.

Wszystkie produkty Dark Horse wyróżniają się wysokim poziomem estetyki wykonania oraz trwałością. Figurka Yennefer z drugiej edycji (2nd edition) to kolejna figurka z kolekcji The Dark Horse. Prezent w takiej formie z pewnością spodoba się fanom przygód Wiedźmina i jego przyjaciół. Postać osadzona jest na solidnej podstawie i ma wysokość około 20 centymetrów. Z pewnością przykuje wzrok każdego gościa, który dostrzeże figurkę w pomieszczeniu.

W ramach kolekcji dostępne również:Gadżet w szczegółach:

  • Figurka Yennefer (2nd Edition) – druga edycja
  • Wysokość: 20 cm
  • Figurka osadzona na solidnej podstawie
  • Opakowanie: pełnokolorowy karton z okienkiem
  • Gadżet oryginalny na oficjalnej licencji
  • Wysoka jakość wykonania.
Napisz opinię
2019-09-23 19:51:35 - Bartek

Już się nie mogę jej doczekać!

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...