Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Dla kolekcjonerów i nie tylko. Dla fanów Wiedźmina, jak i wielbicieli samej Triss Merigold. Możliwości jest wiele, jeśli chodzi o argumenty przemawiające za tym, dlaczego warto tej urodziwej figurce przyjrzeć się nieco bliżej. 20 cm szczęścia, a zalet aż nadto! Oprócz oczywistej urody tej postaci nie można nie zauważyć, jak kapitalnie, nawet w najmniejszych detalach jest wykonana ta statuetka. Do złudzenia przypomina tę wybitnie utalentowaną czarodziejkę, a kto wie – może to ona sama? Jeśli chodzi o świat fantasy wszakże wszystko jest możliwe!

Figurkę wykonano z wysokiej klasy materiału – jest to tworzywo sztuczne o kapitalnych parametrach, co przekłada się na fakt, iż nawet po długim czasie Triss Merigold będzie wyglądać tak samo doskonale, jak w momencie gdy po raz pierwszy stanęła na półce. Stanowi ona idealne dopełnienie kolekcji postaci z Wiedźmina, czy też całej gwardii fantastycznych postaci. Z drugiej strony może być też znakomitym bodźcem do tego, by taką kolekcję zacząć tworzyć. Tak jak wspominaliśmy powodów przemawiającym za tym iż tę bohaterkę stworzoną przez Andrzeja Sapkowskiego zaprosić w progi swojego domu.

To nie koniec pomysłów jej wykorzystania. Piękna, urocza Triss Merigold może także stanowić pomysł na wspaniały prezent dla wszelkich fanów sagi o Wiedźminie. Warto podkreślić, iż dostarczana jest w eleganckim pudełku z przezroczystym frontem, dzięki czemu nawet nie trzeba jej wyciągać, by móc ją podziwiać. A Ty z jakiego powodu sięgniesz po Triss?


W ramach kolekcji dostępne również:

Gadżet w szczegółach:

  • ciekawy pomysł na prezent dla fanów Andrzeja Sapkowskiego i jego postaci
  • materiał: PVC
  • figurka zapakowana w pudełko z przezroczystym frontem
  • wysokość: 20 cm