Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Wiedźmin 3: Dziki Gon to jedna z najlepszych gier komputerowych, jakie zostały wyprodukowane w naszym kraju. Nic więc dziwnego, że ma tak ogromną rzeszę fanów, nie tylko zresztą w Polsce, ale i na całym świecie. Wszystkim miłośnikom Wiedźmina wychodzimy naprzeciw i oferujemy figurkę wampira Regisa, bliskiego przyjaciela Geralta i Jaskra, który towarzyszył naszym bohaterom w licznych przygodach; jest bardzo poczciwą wiekowo osobą o niebywałej wiedzy i umiejętnościach, które wielokrotnie były niezbędne do uratowania skóry sobie i innym.

Jest to oficjalny, licencjonowany produkt z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Nie ma więc mowy o słabym wykonaniu! Wampir Regis został wykonany bardzo szczegółowo i do złudzenia przypomina bohatera, którego widzimy na ekranie komputerów i konsol. Figurka została pomalowana ręcznie z należytą precyzją. Co jednak najważniejsze wersja Deluxe oferuje wymienne i ruchome części, dzięki którym możemy w dowolnym momencie zmienić ludzką formę Regisa na jego wampirze oblicze, a delikatne zielarskie ręce zmienią się w śmiercionośne szpony.

Gadżet którego nie powinno zabraknąć w kolekcji Fana serii gier, książek i serialu o przygodach wiedźmina Geralta. Godnie prezentuje się na każdej półce i w każdym pomieszczeniu, szczególnie pomiędzy innymi figurkami, które także można zakupić w naszym sklepie. Znakomity pomysł na prezent dla miłośników fantastyki.

W ramach kolekcji dostępne również:

Gadżet w szczegółach:
  • figurka wampira Regisa o wysokości 20 cm,
  • figurka w wersji Deluxe
  • wymienne części pozwalające zamienić człowieka w wampira,
  • całość zapakowana w estetyczne pudełko z okienkiem,
  • oficjalny licencjonowany produkt z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.