Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że seria Wiedźmin cieszy się niesłabnącą popularnością nie tylko w naszym kraju, ale również poza jego granicami. Fani na całym świecie zaczytują się w powieściach Andrzeja Sapkowskiego, oglądają wybitny serial wyprodukowany przez Netflix, a także grają w gry stworzone przez nasze rodzime studio CD Projekt Red. Ostatnia z nich, Wiedźmin 3: Dziki Gon przez wielu graczy, krytyków i przedstawicieli mediów uważana jest za jedną z najlepszych i najbardziej epickich gier RPG, w jakie kiedykolwiek było nam dane grać.

Jednym z bohaterów, którego możemy poznać podczas pokonywania kolejnych misji w grze, jest bard Jaskier. Mówi się o nim, że jest niedojrzały jak na swój wiek i cechuje się bardzo luźnym podejściem do życia. Nie należy odmówić mu jednak talentu, a także tego, że doskonale wygląda… jako figurka! Możesz zakupić ją u nas. Jest doskonale odwzorowana tak, że Jaskier wygląda całkowicie jak swój odpowiednik, który widzimy na ekranie komputera lub konsoli. Warto zwrócić uwagę na dokładność przy wykonaniu szczegółów, a także cudowny charakter figurki, która wprowadzi niezwykły klimat w każdym miejscu, w jakim stanie.

Jest to doskonały pomysł na prezent dla każdego fana przygód Geralta i jego kompanów, a także dla wszystkich, którzy lubują się w przaśnych poematach i przyśpiewkach, którymi Jaskier nieustannie raczy bohaterów wiedźmińskiej sagi. Tylko uważajcie, żeby nie stawiać obok niego figurek pięknych kobiet, bo poniesie go fantazja literacka!

Gadżet w szczegółach:

  • Figurka Jaskra.
  • Oficjalny, licencjonowany produkt.
  • Wysokość: 24 cm.
  • WAŻNE - Lekko uszkodzone opakowanie, nie wpływa w żadnym stopniu na sam produkt!

W ramach kolekcji dostępne również: