Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Kultowa saga "Wiedźmin" autorstwa Andrzeja Sapkowskiego doczekała się wielu oddanych fanów, a także popularnej gry komputerowej. Świat fantasy potrafi być bardzo wciągający, zwłaszcza jeżeli przygody bohaterów są interesujące i niecodzienne. Młode, ale również nieco starsze osoby ochoczo czytają książki z tego cyklu, a także zapewniają sobie rozrywkę, grając w gry nawiązujące do znanych z niego wydarzeń i postaci.

Jeżeli w gronie naszych znajomych znajduje się ktoś, kto ogarnięty jest absolutnym zamiłowaniem do wspomnianej serii, dobrym prezentem może być dla niego dostępna do zakupienia w naszym sklepie figurka legendarnego Geralta w wersji Grandmastera Ursine w wymiarze około 24 cm wysokości. Spore rozmiary sprawiają, że trudno jej nie zauważyć, jeśli zdecydujemy się na postawienie jej w widocznym miejscu naszego wnętrza, jako przypomnienie, jak bardzo cenimy zarówno grę, jak i sagę. Figurka wyprodukowana przez Dark Horse odznacza się dbalością o detale i wysoką jakością wykonania i atrakcyjnie się prezentuje, a nawiązuje ona do trzeciej części gry komputerowej "Wiedźmin 3: Dziki Gon" wydanej przez CD Project.

Prezent tego rodzaju z pewnością jest wyjątkowy, dlatego warto zastanowić się nad taką opcją, jeżeli któraś z bliskich nam osób szczególnie upodobałą sobie sagę o Wiedźminie. Podarunki powinny być dostosowane do preferencji obdarowywanego – dzięki nawiązaniu do ulubionych utworów możemy wysłać sygnał, że pamiętamy o tym, co dany człowiek lubi i chcieliśmy sprawić mu coś, co może mu się spodobać. Taki gest z pewnością godny jest docenienia, ponieważ starania mają tu ogromne znaczenie.


W ramach kolekcji dostępne również:

Gadżet w szczegółach:

  • Geralt Grandmaster Ursine
  • Wiedźmin - Geralt w zbroi ze szkoły niedźwiedzia
  • Wysokość: 24 cm
  • Figurka osadzona na solidnej podstawie
  • Opakowanie: pełnokolorowy karton z okienkiem
  • Gadżet oryginalny na oficjalnej licencji
  • Wysoka jakość wykonania.