Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Każdy fan słowiańskich klimatów, magii i potworów z pewnością odnajdzie się w uniwersum Wiedźmina. Powieści Andrzeja Sapkowskiego o przygodach tytułowego łowcy potworów, Geralta z Rivii, sprzedawane są aktualnie na całym świecie w milionach egzemplarzy. Serial na ich podstawie odniósł niezwykły sukces w zakresie oglądalności, zaś gry stworzone przez polskie studio są uznawane za wybitne. Najnowsza z nich, Wiedźmin 3: Dziki Gon została okrzyknięta przez wielu krytyków, dziennikarzy i - przede wszystkim - graczy za dzieło niemal wybitne, które już na stałe zagości w kanonie najlepszych gier z gatunku RPG.

Oferujemy państwu niezwykłą, jedyną w swoim rodzaju figurkę pewnej postaci znanej z wyżej wspomnianej gry. Mowa rzecz jasna o Shani, która być może nie odgrywa znaczącej roli w podstawowej wersji gry, ale już w dodatku Wiedźmin 3: Serce z kamienia staje się bardzo ważną postacią, która pomaga Geraltowi w licznych potyczkach. Figurka została wykonana z ogromną precyzją, a patrząc na nią, możemy mieć złudzenie, że widzimy dokładnie taką samą dziewczynę, co na ekranie konsoli czy komputera. Odwzorowanie najdrobniejszych szczegółów oraz oddanie charakteru Shani jest niezwykłe.

Warto wspomnieć, że jest to oryginalny, licencjonowany produkt. Sprawdzi się idealnie jako prezent nie tylko dla każdego fana serii o wiedźminie, ale także dla wszystkich, którzy szczególnie cenią sobie postać dzielnej kobiety o imieniu Shani.


Gadżet w szczegółach:

  • Oficjalna, licencjonowana figurka Shani.
  • Wysokość: 24 cm.

W ramach kolekcji dostępne również: