Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Na podstawie genialnej powieści Andrzeja Sapkowskiego „Wiedźmin” powstał serial oraz gra oparta na tymże Uniwersum. Niewątpliwy sukces dzieła z gatunku fantastyki zawdzięczany jest wielu niezwykłym postaciom o magicznych mocach. Były one wykorzystywane do walki ze złem. Jedną z bohaterek jest Ciri – córka Pavetty i Duny’ego z Erlewantu. Wśród zdolności, które wykazywała znajdują się walka mieczem, umiejętność podróżowania w czasie i przestrzeni oraz wiele innych magicznych zdolności, które były niezwykle pomocne w walce z potworami (także tymi ludzkimi).

Jeżeli chcesz przenieść się w magiczną akcję gry na podstawie „Wiedźmina” koniecznie zaopatrz się w niezwykłą figurkę Ciri. Wysoka jakość wykonania i pełne odwzorowanie sprawia, że jest to idealny pomysł na gustowny prezent. Świadczy o tym również fakt, że produkt zapakowany jest w bardzo estetyczne pudełko. Figurka przedstawia Ciri (2nd edition) w bojowej pozycji, takiej, którą przybiera najczęściej w dalszych przygodach książki. Zamontowana podstawa umożliwia dogodne ustawienie gadżetu na półce.

Produkt w postaci figurki Ciri (druga edycja) został wykonany z wysokiej jakości materiału. Dbałość o każdy detal sprawi, że osoba nią obdarowana doceni taki gest. Sprawi tym większą radość, jeżeli będzie uzupełnieniem zgromadzonej dotychczas kolekcji innych gadżetów z tej serii Wiedźmin. Nasz sklep oferuje wyłącznie licencjonowane i w pełni bezpieczne produkty, dla każdej grupy wiekowej. Jeżeli jeszcze poszukujesz prezentu idealnego, który nawiązuje do zainteresowań fantastyką, właśnie go znalazłeś.

W ramach kolekcji dostępne również:Gadżet w szczegółach:

  • Witcher 3 Wild Hunt PVC Statue Ciri (2nd Edition) 20 cm
  • Figurka Ciri (2 edycja)
  • Ciri w zbroi w bojowej pozycji
  • Wysokość: 20 cm
  • Figurka osadzona na solidnej podstawie
  • Opakowanie: pełnokolorowy karton z okienkiem
  • Gadżet oryginalny na oficjalnej licencji
  • Wysoka jakość wykonania.
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...