Wczytuję dane...
EAN: 5903181042331
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Lubisz mieć czas pod kontrolą? Jesteś wielbicielem niebanalnych, ale jednak praktycznych gadżetów o ciekawym designie? Lubisz klasyczne, sprawdzone i niezawodne mechanizmy? Jeżeli tak, to magnetyczna klepsydra jest gadżetem, który powinieneś mieć na swoim biuru.

Czym jest magnetyczna klepsydra? Kształtem podobna do zwykłych klepsydr – zbudowana ze szklanego pojemnika w kształcie cyfry 8, układanego na drewnianej podkładce. Zaskoczenie przeżyjesz, kiedy zaglądniesz do środka. Wewnątrz, zamiast piasku znajdują się drobne, metalowe opiłki w kolorze czarnym/grafitowym. Co więcej, nie są to zwykłe opiłki, lecz wraz z podstawką zostają namagnesowane. Przesypując się przez niewielki otwór, układają się w dziwne, niepowtarzalne i za każdym razem inne kształty. Dzięki przyciąganiu magnetycznemu, każda odliczona jednostka czasu (60 sekund) ma inny kształt.

Do tej pory niemożliwe było zamknięcie czasu w kształcie dowolnego przedmioty. Magnetyczna klepsydra pozwala to uczynić, dodatkowo tworząc inspirujące, twórcze, nierzadko abstrakcyjne kształty. Ten rodzaj klepsydr to całkowicie nowe spojrzenie na odmierzanie czasu. Zastąp nowoczesny stoper w komórce przedmiotem, który ma nie tylko duszę, ale jest przepełniony magnetyczną siłą, która nie pozwala oderwać wzroku od niego. Na uwagę zasługuje fakt, że szklany klosz jest ręcznie wyrabiany.


Gadżet w szczegółach:

  • Magnetyczna klepsydra
  • wypełniona namagnesowanymi metalowymi opiłkami
  • opiłki przesypując się, tworzą abstrakcyjne kształty
  • każdorazowo odlicza 60 sekund
  • klosz wykonany ze szkła, ręcznie formowany
  • wielkość z podstawką: 16,5 x 6 cm
  • wielkość podstawki: 8 x 8 x 2 cm
Napisz opinię
2014-04-09 21:08:04 - Kasia

Strasznie fajna rzecz, kocham takie klimaty. Nie ma znajomego, który by nie zaczepiał mojej cudownej klepsydry.

2015-04-12 14:43:58 - Lolz

W końcu coś nie nowego, fajny gadżet

2015-04-13 07:46:15 - jolaS

Świetny gadżet dla każdego wielbiącego się w klimacie "tamtych lat".

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...