Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy

Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj

Czas realizacji

Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu. Produkty, które są na przedsprzedaży (pre-order) wysyłamy bezzwłocznie gdy będą dostępne.

Metody płatności

Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.

Dlaczego my?

Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Lubisz mieć czas pod kontrolą? Jesteś wielbicielem niebanalnych, ale jednak praktycznych gadżetów o ciekawym designie? Lubisz klasyczne, sprawdzone i niezawodne mechanizmy? Jeżeli tak, to magnetyczna klepsydra jest gadżetem, który powinieneś mieć na swoim biuru.

Czym jest magnetyczna klepsydra? Kształtem podobna do zwykłych klepsydr – zbudowana ze szklanego pojemnika w kształcie cyfry 8, układanego na drewnianej podkładce. Zaskoczenie przeżyjesz, kiedy zaglądniesz do środka. Wewnątrz, zamiast piasku znajdują się drobne, metalowe opiłki w kolorze czarnym/grafitowym. Co więcej, nie są to zwykłe opiłki, lecz wraz z podstawką zostają namagnesowane. Przesypując się przez niewielki otwór, układają się w dziwne, niepowtarzalne i za każdym razem inne kształty. Dzięki przyciąganiu magnetycznemu, każda odliczona jednostka czasu (60 sekund) ma inny kształt.

Do tej pory niemożliwe było zamknięcie czasu w kształcie dowolnego przedmioty. Magnetyczna klepsydra pozwala to uczynić, dodatkowo tworząc inspirujące, twórcze, nierzadko abstrakcyjne kształty. Ten rodzaj klepsydr to całkowicie nowe spojrzenie na odmierzanie czasu. Zastąp nowoczesny stoper w komórce przedmiotem, który ma nie tylko duszę, ale jest przepełniony magnetyczną siłą, która nie pozwala oderwać wzroku od niego. Na uwagę zasługuje fakt, że szklany klosz jest ręcznie wyrabiany.


Gadżet w szczegółach:

  • Magnetyczna klepsydra
  • wypełniona namagnesowanymi metalowymi opiłkami
  • opiłki przesypując się, tworzą abstrakcyjne kształty
  • każdorazowo odlicza 60 sekund
  • klosz wykonany ze szkła, ręcznie formowany
  • wielkość z podstawką: 16,5 x 6 cm
  • wielkość podstawki: 8 x 8 x 2 cm
Napisz opinię
2014-04-09 21:08:04 - Kasia

Strasznie fajna rzecz, kocham takie klimaty. Nie ma znajomego, który by nie zaczepiał mojej cudownej klepsydry.

2015-04-12 14:43:58 - Lolz

W końcu coś nie nowego, fajny gadżet

2015-04-13 07:46:15 - jolaS

Świetny gadżet dla każdego wielbiącego się w klimacie "tamtych lat".

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...