Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Poszukiwania prezentu dla bliskiej osoby mogą nie być łatwe, jednak jeśli chodzi o obdarowanie osoby będącej zagorzałym fanem filmu „Obcy – 8. pasażer Nostromo” w reżyserii słynnego Ridleya Scotta na podstawie scenariusza Dana O’Bannona i Ronalda Shusetta, świetnym pomysłem może okazać się naszyjnik nawiązujący do postaci Facehuggera ze wspomnianego horroru, który mogą Państwo znaleźć w ofercie naszego sklepu.

 

Świat horroru dla wielu osób jest czymś niezwykłym i fascynującym. Wspomniany naszyjnik wyprodukowany został przez firmę FaNaTtik i należy on do gadżetów z edycji limitowanej. Aktualnie bowiem, w 2019 roku, przypada czterdziestolecie premiery wymienionego filmu. Trudno w to uwierzyć, choć liczby mówią tutaj same za siebie.

 

To właśnie z powodu wypuszczenia na rynek edycji limitowanej wyprodukowane zostało jedynie 9995 takich naszyjników do dystrybucji światowej. Każdy produkt jest numerowany. Jeśli chodzi o wymiary wisiorka, wynoszą one około 25 milimetrów. Produkt został estetycznie zapakowany i niewątpliwie może stanowić ciekawe urozmaicenie stylizacji osoby, która zdecyduje się na noszenie tego naszyjnika. Dla osób, które uwielbiają wymieniony horror, taki drobiazg może być naprawdę bardzo atrakcyjnym prezentem. Całkiem spore, jak na naszyjnik, rozmiary wisiorka mogą sprawić, że nasze przywiązanie do filmu zostanie efektownie wyeksponowane. Kolekcjonowanie gadżetów nawiązujących do popularnych tekstów kultury cieszy się dużym zainteresowaniem. Jeśli więc znamy kogoś, kogo taki naszyjnik mógłby ucieszyć, warto zastanowić się nad jego zakupem.

Gadżet w szczegółach:

  • wielkość wisiorka ok. 2.5 cm
  • wersja limitowana: 9995 sztuk na cały swiat
  • każdy produkt ma swój numer
  • produkt na oficjalnej licencji
Napisz opinię
2019-10-02 19:07:35 - Kamil

Liczyłem na ten naszyjnik i jestem jednym z wybrańców :)