Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Zapomnijcie o słodkich misiach, uśmiechniętych żyrafkach i słonikach z długimi trąbami. Oto przed Wami nowy wymiar maskotkiAlien Chestburster!

Doskonale znany fanom gatunku Chestburster to początkowe stadium życia Obcego. Cechy charakterystyczne stworzenia to: długi segmentowy tułów zwężający się ku końcu, duża szybkość poruszania się, wielka głowa, ostre szczęki, umiejętność skakania i zabójcza zwinność. Na wzór filmowego bohatera wykonana została maskotka Chestburster.

Pluszowy Alien Chestburster został wyprodukowany z wysokogatunkowego pluszu. Wewnątrz znajduje się giętki i wytrzymały drut, pozwalający na dowolne układanie i skręcanie tułowia maskotki, np. owinięcie jej wokół ręki. Maskotka wiernie odwzorowuje filmowe stworzenie, dzięki czemu jako jedyna uzyskała licencję wytwórni filmowej 20th Century Fox. Zalety zabawki to oryginalny, realistyczny wygląd, pełnowymiarowa skala 1:1 (122cm długości), oraz niepowtarzalność – w sprzedaży nie znajdziecie drugiego takiego modelu! Jeżeli zależy Wam na czymś wyróżniającym i podnoszącym adrenalinę, Alien Chestburster jest właśnie dla Was!


Gadżet w szczegółach:

  • Alien Chestburster – giętka maskotka, gadżet filmowy z Obcego - Alien
  • Długość: 122 cm
  • Wykonana w skali 1:1
  • Materiał: wysokogatunkowy plusz
  • Produkt powstał na licencji 20th Century Fox 
  • Opakowanie: foliowy woreczek z kartonikiem
Napisz opinię
2014-04-15 18:21:47 - Dragon_69

Maskotka odwzorowana w najmniejszym szczególe. Do tej pory straszy mnie po nocach i dostaję takiej adrenaliny, jak podczas oglądania filmu :)

2015-04-12 15:56:00 - Paluch

Przerażająca kreatura - piękna :)

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...