Wczytuję dane...
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Koszt Dostawy
Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj
Czas realizacji
Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu
Metody płatności
Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.
Dlaczego my?
Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Fani horrorów i filmów science fiction to bardzo duża grupa ludzi. Wielu z nich jest miłośnikami Predatora. Na szczęście dla nich, nie brakuje interesujących gadżetów przedstawiających tę postać i pozwalających im się z nią utożsamiać.

Cykl o Predatorze rozpoczął się filmem z roku 1987 roku, wyprodukowanym przez wytwórnię 20th Century Fox. W roku 1990 pojawił się jego sequel. W tym czasie na masową skalę zaczęły się  pojawiać liczne powieści, komiksy, gry komputerowe i wideo oraz tematyczne gadżety z filmu predator.

Omawiana przez nas postać Predatora, to drapieżnik, którego głównym celem jest dopaść ludzi i zebrać z nich trofea. Predator poluje na swoją zdobycz, ukrywając się w zapewniających mu bezpieczeństwo koronach drzew. Jego życie uzależnione jest od dobrego ukrycia, dlatego tak dobrze ma opanowany atak z zaskoczenia.

Aktualnie na rynku istnieje bardzo wiele gadżetów nawiązujących do tego przeboju. Ich niekwestionowanym liderem jest oficjalna, oryginalna maska Predatora. Wykonana z żywicy, ręcznie pomalowana i wyposażona w 3 diody LED, stanowi upragniony gadżet każdego fana gatunku. Chcąc sprawić komuś naprawdę klimatyczny prezent, oryginalna maska Predatora będzie do tego idealnym, nietuzinkowym gadżetem.

UWAGA: Maska jest dla predatora, nie dla człowieka :) Nie jest to element kosiumu do przebierania.


Gadżet w szczegółach:

  • oficjalna replika maski Predatora wykonana z żywicy
  • ręcznie malowana
  • skala 1:1
  • rozmiar ok 36 x 33 x 46 cm
  • waga ok. 5 kg
  • w zestawie specjalny metalowy stojak / ozdobna podstawka do zawieszenia maski
  • trzy czerwone diody LED (niestety nie lasery) 
  • zasilanie: 3 baterie AAA (brak w zestawie) 
  • maska jest tylko repliką i nie posiada wbudowanych gadżetów i aplikacji prawdziwego Predatora
Polecamy