Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Seria „Obcy” to kultowe kino s-f, które do dziś budzi grozę, a jednocześnie podziw, zwłaszcza jeśli chodzi o scenografię i efekty specjalne. Tytułowy obcy to Ksenomorf – przerażająca istota z kwasem zamiast krwi, która była zmorą wielu statków kosmicznych i planet. Pilot Ellen Ripley wielokrotnie stawała naprzeciw tym kosmitom podczas swojej niekończącej się podróży na Ziemię. Potworna postać stworzona przez artystę H.R. Gigera budzi lęk nie tylko swoim sposobem rozmnażania, lecz niemal ludzką sylwetką i ogromną inteligencją.

Obcy (Alien) – nóż do listów i papieru

Na zestaw prezentowy składa się głowa obcego, stanowiąca wspaniale wykonana replikę z filmów. Artysta Eli Livingston doskonale oddał szczegóły przedziwnej fizjonomii Ksenomorfa. Odpowiedni ciężar przedmiotu sprawia, że gadżet może pełnić również funkcję przycisku do papieru. W środku otwartej paszczy zamiast wewnętrznej szczęki znajdziesz nóż do listów ze zdobioną rączką. Dla bezpieczeństwa ostrze jest lekko zaokrąglone na końcu. Niezwykła szczegółowość rzeźby dostarczy Ci prawdziwych emocji i zagwarantuje, że gadżet będzie oryginalnym dodatkiem do Twojej kolekcji filmowych pamiątek.

Zdobiony nóż do listów – dla kogo?

Wybierz ten przerażający podarunek dla wiernego fana serii „Obcy” lub miłośnika konceptów wizualnych oraz surrealistycznych szkiców H.R. Gigera.

Dzięki temu gadżetowi teraz będziesz chętniej otwierał listy z rachunkami!

Szczegóły produktu:

  • producent: Diamond Select Toys;
  • ręczna rzeźba autorstwa Eli Livingstona;
  • kolorowe kartonowe pudełko;
  • długość: ok. 25cm;
  • materiał: żywica.
Polecamy