Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Gadżety nawiązujące do filmów animowanych nie od dzisiaj cieszą się sporą popularnością. Tego rodzaju propozycje mogą niejednokrotnie stanowić doskonały prezent dla rodziny, przyjaciół, czy też znajomych.

Oferowany przez nas kubek, nawiązujący do wyprodukowanej przez Walt Disney animacji „101 dalmatyńczyków” na podstawie powieści o tym samym tytule napisanej przez Dodie Smith, może się doskonale sprawdzić w formie upominku.

Kubek z zewnątrz jest biały i ozdobiony czarnymi łapami, a także napisem. Znajdują się tu też ciemnoczerwone akcenty. Na kubku widnieją również dwa dalmatyńczyki. Wnętrze kubka utrzymane jest w wyrazistej, czerwonej barwie. Jeśli chodzi o pojemność naczynia, wynosi ona 350 mililitrów. Gadżet wyprodukowany został przez firmę Half Moon Bay i wyposażony jest w dosyć duży uchwyt.

Jeśli w gronie osób bliskich ma się kogoś, kto ceni sobie filmy animowane i produkcje Disneya, taki kubek może nieść ze sobą niemałą wartość sentymentalną, być sposobem na wyrażenie chęci trafienia w gusta obdarowanego, a także stanowić metodę na przywołanie miłych skojarzeń. Tego rodzaju praktyczne przedmioty mogą się doskonale sprawdzić zarówno w charakterze ozdoby posiadanej kolekcji naczyń, jak i gadżetu codziennego użytku. Omawiany kubek jest bardzo estetyczny, a jednocześnie wygodny w korzystaniu. Picie z niego herbaty lub innych napojów może być inspirującym momentem dnia. Dla osób dorosłych taki przedmiot może być swego rodzajem powrotem do przeszłości, zaś dla dzieci i młodzieży stanowić on może miły akcent odnoszący się do popularnej animacji.


Gadżet w szczegółach:

  • Kubek 101 dalmatyńczyków
  • Materiał: kamionka
  • Pojemność: 350 ml
  • Opakowanie: Kartonowe kolorowe opakowanie z nadrukiem
  • Produkt oryginalny na oficjalnej licencji
Napisz opinię
2019-10-07 20:50:01 - Monia

Kubek jest standardowej wielkości, trochę mały dl mnie, ale swoim wyglądem nadrabia wszystko {|3

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...