Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Świat filmów animowanych wyprodukowanych przez Walt Disney zdobył naprawę wielu fanów. Mnóstwo osób bardzo docenia tego rodzaju teksty kultury. Jedną z takich słynnych animacji jest „Pocahontas” wyreżyserowana przez Mike’a Gabriela oraz Eric Goldberg w 1995 roku. W naszej ofercie znajduje się gadżet Disneya nawiązujący właśnie do tego filmu, wyprodukowany przez firmę Half Moon Bay.

Kolorystyka kubka jest zdominowana przez ciemne odcienie. Widnieje tutaj Pocahontas doskonale znana wielu osobom ze wspomnianej animacji na granatowym tle ozdobionym różnobarwnymi liśćmi. Dodatkowo został on udekorowany złotego koloru napisem. W środku kubek jest barwy czerwonej. Od strony użytkowej spore znaczenie z pewnością ma duży uchwyt. Pojemność naczynia to 350 mililitrów.

Wiele osób naprawdę fascynuje się filmami animowanymi i czuje do nich niemały sentyment. Wspomniany kubek niejednokrotnie okazać się może wspaniałym prezentem. Podarowanie takiego gadżetu w ramach miłego gestu może być świetnym pomysłem. W przypadku osób dorosłych taki kubek może być sentymentalną podróżą do lat młodości, natomiast dla młodzieży może on stanowić interesujący gadżet nawiązujący do popularnej animacji. Takie praktyczne upominki mogą okazać się bardzo przydatne. W ten sposób można nieraz zafundować bliskiej osobie odrobinę urozmaicenia podczas picia różnego rodzaju napojów. Taki kubek może być świetnym rozwiązaniem na chłodne wieczory lub też rześkie poranki. Dodatkowo jest on bardzo atrakcyjny wizualnie, a także wygodny w użytkowaniu.


Gadżet w szczegółach:

  • Kubek Disney Pocahontas
  • Pojemność 350 ml
  • Opakowanie: kolorowy kartonik z nadrukiem
  • Materiał: kamionka
Napisz opinię
2019-10-07 20:50:33 - Ada

Te złote zdobienia na kubku sa zachwycające, polecam każdemu!

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...