Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

W naszej ofercie znajdziecie gadżety i maskotki Król Lew. Jest to idealne rozwiązanie dla tych najmłodszych dzieci, żeby miały przy sobie ulubioną zabawkę, a także i dla starszych osób, aby mogły ruszyć w sentymentalna podróż.

Król Lew — maskotka Simba, to idealny wybór na prezent. Każdy fan serii będzie zachwycony wielką, pluszową zabawką. Maskotka jest podobizną małego, leżącego Simby. Będzie stanowiła idealnie dopełnienie każdego dziecięcego pokoju. Maskotka Simba jest niezwykle miła w dotyku i przyjazna dla oka. Wykonana została z materiałów najwyżej jakości, dlatego będzie służyła przez wiele lat w niezmienionym kształcie.

Maskotka Simba mierzy aż 28 cm wysokości. Największym jej atutem jest to, że świeci w ciemności. Zabawka wyposażona została w baterie, które dają przyjemne, kolorowe światło. Zabawkowa Simba może służyć także jako lampka nocna. Wystarczy jedynie nacisnąć w odpowiednim miejscu, a po chwili brok nocny zostanie zastapiony ciepłym światłem wydobywającym sie wprost z Simby.

Z całą pewnością osoby dorosłe oraz młodzież doskonale pamiętają bajkę Król Lew. Filmy i bajki dostępne są od ponad 20 lat na ekranach kim i telewizorów, a mimo to powstają nowe, odświeżone produkcje. Postać Simby oraz Króla Lwa od zawsze wzbudzały w ludziach empatię i wyzwalały pozytywne emocje.

Po śmierci swojego ojca, największego przywódcy w stadzie — Mufasy, Simba zdecyduje się opuścić dom rodzinny i rozpocząć życie w samotności. Nie do końca mu to wychodzi, ponieważ przywiązanie do rodziny i przyjaciół jest silniejsze. Przygody Simby mają swój dalszy ciąg, w kolejnych częściach przygód młodego lwa.

Gadżet w szczegółach:

  • wysokość: 28 cm;
  • możliwość prania;
  • zasilane bateriami 2 x LR6 (w zestawie);
  • świeci w ciemności.
Napisz opinię
2019-10-07 20:53:04 - Katarzyna

Moja córcia uwielbia bajkę Król Lew, a usypianie przy maskotce która świeci sprawia jej dużą radość!

2019-10-23 19:00:22 - Zachwycona mama

Ta maskotka jest cudowna. Mój synek ja uwielbia i nie moze bez niej zasnąć.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...