Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Nie ma bardziej pożądanego przedmiotu nocną porą w pokoju dziecka, niż gadżeciarska lampka! To dzięki niej maluch nie będzie miał problemu z zasypianiem, ale fajnie też pomyśleć o tym elemencie wyposażenia w nieco szerszym kontekście. Lampka Pac Man w kształcie kultowego duszka to coś więcej niż  dodatkowe źródło światła. Nocą – wypełni sypialnię magią kolorów, a za dnia będzie jej dumą i ozdobą.

Lampka Pac Man – zaprojektowana, by cieszyć!

Pac Man to kultowa gra, której historia sięga aż 1980 roku. Najlepsze jest to, że tytułowy Pac Man mimo upływu lat nie stracił ani trochę na popularności i coraz to nowsze pokolenia ulegają jego urokowi. Jest więc duża szansa na to, że i Twoje dziecko będzie naprawdę szczęśliwe, gdy tylko lampka duszek PacMan dostarczana w cenie z kablem micro USB, znajdzie się na jego stoliku nocnym. To bardzo solidnie wykonana rzecz – dlatego możesz mieć pewność, że będzie służyć w doskonałym stanie przez długi czas, zachwycając zarówno formą, jak i funkcją – każdego dnia, każdej nocy!

Pac-Man – jedna lampka, multum możliwości

Ależ się mylisz, jeśli sądzisz, że jest to lampka nocna emitująca zwykłe światło. Zaskoczy Cię eksplozja kolorów i trybów – bowiem produkt ten wnosi do pokoju dziecka zmieniające kolor nastrojowe światło. W jednym trybie ta lampka dla dziecka będzie po prostu zmieniać kolory w powtarzającym się standardowym układzie. Natomiast, jak na PacMan gadżety przystało – drugi tryb to dopiero jest bajka! Włącz „Party Mode” , a kolory świateł zaczną się zmieniać w rytm muzyki –  uwzględniając również to, jak cicho bądź głośno jest ustawiona.

Polecamy