Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy

Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj

Czas realizacji

Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu. Produkty, które są na przedsprzedaży (pre-order) wysyłamy bezzwłocznie gdy będą dostępne.

Metody płatności

Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.

Dlaczego my?

Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Nie ma bardziej pożądanego przedmiotu nocną porą w pokoju dziecka, niż gadżeciarska lampka! To dzięki niej maluch nie będzie miał problemu z zasypianiem, ale fajnie też pomyśleć o tym elemencie wyposażenia w nieco szerszym kontekście. Lampka Pac Man w kształcie kultowego duszka to coś więcej niż  dodatkowe źródło światła. Nocą – wypełni sypialnię magią kolorów, a za dnia będzie jej dumą i ozdobą.

Lampka Pac Man – zaprojektowana, by cieszyć!

Pac Man to kultowa gra, której historia sięga aż 1980 roku. Najlepsze jest to, że tytułowy Pac Man mimo upływu lat nie stracił ani trochę na popularności i coraz to nowsze pokolenia ulegają jego urokowi. Jest więc duża szansa na to, że i Twoje dziecko będzie naprawdę szczęśliwe, gdy tylko lampka duszek PacMan dostarczana w cenie z kablem micro USB, znajdzie się na jego stoliku nocnym. To bardzo solidnie wykonana rzecz – dlatego możesz mieć pewność, że będzie służyć w doskonałym stanie przez długi czas, zachwycając zarówno formą, jak i funkcją – każdego dnia, każdej nocy!

Pac-Man – jedna lampka, multum możliwości

Ależ się mylisz, jeśli sądzisz, że jest to lampka nocna emitująca zwykłe światło. Zaskoczy Cię eksplozja kolorów i trybów – bowiem produkt ten wnosi do pokoju dziecka zmieniające kolor nastrojowe światło. W jednym trybie ta lampka dla dziecka będzie po prostu zmieniać kolory w powtarzającym się standardowym układzie. Natomiast, jak na PacMan gadżety przystało – drugi tryb to dopiero jest bajka! Włącz „Party Mode” , a kolory świateł zaczną się zmieniać w rytm muzyki –  uwzględniając również to, jak cicho bądź głośno jest ustawiona.

Polecamy