Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy
Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj
Czas realizacji
Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu
Metody płatności
Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.
Dlaczego my?
Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Misternie zdobiona, drewniana gablotka, w której znajdziemy trzy przepiękne noże do papieru, będące replikami elfickich mieczy znalezionych, przez Bilba Bagginsa i Krasnoludy w jaskini trolli. Zanim przejdziemy do mieczy, zatrzymajmy się na moment przy gablotce. Wykonano ją z ciemnego drewna, na rogach ozdobiono pięknymi ornamentami i motywem guzików z hobbickiej kamizelki, na środku mamy duże, przezroczyste okienko.

Otwórzmy więc ozdobny, złoty zameczek i spójrzmy z bliska na trzy małe dzieła sztuki leżące na czarnym aksamicie. Każdy z mieczy ma 23 cm długości, ich skala jest dostosowana do wielkości miniatury.  Żądło (Sting),  Glamdring i Orkrist (Orcrist), trzy legendarne miecze wykute w kuźniach Gondolinu. Każdy z nich jest wierną repliką tych z filmu Hobbit. Dopieszczone w każdym szczególe, łącznie z przepięknie grawerowanymi klingami i misternie zdobionymi rękojeściami.
To marzenie każdego miłośnika przygód Hobbita i jego kompanii, doskonała alternatywa dla tych, którzy chcieliby mieć tę piękną broń w swoich zbiorach a nie mają miejsca na pełnowymiarowe repliki. Jeśli kochasz filmową serię o przygodach Hobbita, to nie zastanawiaj się ani chwili dłużej, ten niezwykły gadżet filmowy powinien znaleźć się w Twoich zbiorach!
 

Gadżet w szczegółach:

  • Zestaw zdobionych noży do papieru
  • Drewniana, dekorowana skrzyneczka z replikami trzech mieczy
  • Orkrista, Glamdringa i Żądła.
  • Wymiary: miecze - 23 cm, skrzyneczka: 25 x 16 x 3 cm