Wczytuję dane...
EAN: 812370016945
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Misternie zdobiona, drewniana gablotka, w której znajdziemy trzy przepiękne noże do papieru, będące replikami elfickich mieczy znalezionych, przez Bilba Bagginsa i Krasnoludy w jaskini trolli. Zanim przejdziemy do mieczy, zatrzymajmy się na moment przy gablotce. Wykonano ją z ciemnego drewna, na rogach ozdobiono pięknymi ornamentami i motywem guzików z hobbickiej kamizelki, na środku mamy duże, przezroczyste okienko.

Otwórzmy więc ozdobny, złoty zameczek i spójrzmy z bliska na trzy małe dzieła sztuki leżące na czarnym aksamicie. Każdy z mieczy ma 23 cm długości, ich skala jest dostosowana do wielkości miniatury.  Żądło (Sting),  Glamdring i Orkrist (Orcrist), trzy legendarne miecze wykute w kuźniach Gondolinu. Każdy z nich jest wierną repliką tych z filmu Hobbit. Dopieszczone w każdym szczególe, łącznie z przepięknie grawerowanymi klingami i misternie zdobionymi rękojeściami.
To marzenie każdego miłośnika przygód Hobbita i jego kompanii, doskonała alternatywa dla tych, którzy chcieliby mieć tę piękną broń w swoich zbiorach a nie mają miejsca na pełnowymiarowe repliki. Jeśli kochasz filmową serię o przygodach Hobbita, to nie zastanawiaj się ani chwili dłużej, ten niezwykły gadżet filmowy powinien znaleźć się w Twoich zbiorach!
 

Gadżet w szczegółach:

  • Zestaw zdobionych noży do papieru
  • Drewniana, dekorowana skrzyneczka z replikami trzech mieczy
  • Orkrista, Glamdringa i Żądła.
  • Wymiary: miecze - 23 cm, skrzyneczka: 25 x 16 x 3 cm