Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Hobbit to niezwykle popularna powieść która niedawno została zekranizowana, zafascynowała dzieci i dorosłych. To prawdziwie fantastyczne kino, stworzone na podstawie powieści J.R.R. Tolkiena, które przenosi nas do krainy fantazji. Bohaterowie przeżywają wiele przygód, muszą zmierzyć się z przeszkodami na swojej drodze, przy okazji zawierają przyjaźnie. Jedną z najbardziej popularnych postaci Trylogii Władca Pierścieni jak i powieści Hobbit jest Gandalf. To czarodziej i podróżnik, który jest mądry i doświadczony życiem. Elementem, który jest jednoznacznie kojarzony z Gandalfem, jest jego długa drewniana fajka, z która nierozstaje się nawet na krok.

Fajka Gandalfa to świetny gadżetkolekcjonerski, dla wszystkich miłośników filmu Hobbit bądź Władca Pierścieni. To doskonała replika 1:1, która wiernie odwzorcowuje oryginalną fajkę z filmu, którą Gandalf na okrągło palił. Ten produkt kolekcjonerski jest w pełni funkcjonalny i użyteczny, można ją nie tylko postawić na półce, ale także korzystać zgodnie z jej przeznaczeniem!. Fajka jest wykonana z trwałego drewna, jest jednocześnie niezwykle mocna i solidna. Jest gładka w dotyku, dzięki czemu przyjemnie się jej używa. Produkt ten wspaniale się prezentuje, dlatego będzie idealnie uzupełniał aranżację każdego wnętrza. Fajka palona przez Gandalfa, jest jednym z wielu przedmiotów, które zaliczają się do władca pierścieni gadżety.

Takie gadżety filmowe, są niezwykle popularne. Wielu kolekcjonerów zbiera wszystko z tej serii, bo wybór jest bardzo duży. Hobbit gadżety nie są zbyt drogie, a są wspaniałym nabytkiem. Idealnie nadają się na prezent, szczególnie dla fana Władcy Pierścieni, jednej z najbardziej znanych trylogii.

Gadżet w szczegółach:

  • Fajka Gandalfa - gadżet filmowy: Hobbit oraz Władca Pierścieni
  • Oryginalna i licencjonowana replika w skali 1:1
  • Producent: Noble Collection
  • Długość: 23cm
  • Fajna jest w pełni funkcjonalnym produktem - można z niej palić!
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...