Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Batman - Mroczny rycerz, jak na prawdziwego superbohatera przystało, potrzebuje super środka transportu. I takimi też Batman dysponował, zarówno tymi latającymi, jeżdżącymi jak i pływającymi. Mroczny rycerz wśród innych superbohaterów, wyróżnia się tym, iż jego "moce" nie mają źródła nadnaturalnego (napromieniowanie, mutacje, ugryzienie przez insekta), a są poprostu zdobytymi umiejętnościami doprowadzonymi do perfekcji. Człowiek nietoperz przeszedl ciężką szkołę życia i podczas swoich wzlotów i upadków nauczył się walczyć oraz poslugiwać bronią. Majątek i "fundusze" do stania się Batmanem, zapewniła mi rodzinna fortuna, którą odziedziczył po rodzicach. Prawdopodobnie właśnie to wszystko, tak bardzo wyróżnia Batmana na tle innych superbohaterów, dzięki czemu jest zdecydowanie bardziej ludzki i bliższy nam wszystkim.

A czy może być coś jeszcze bardziej bliższego nam jak .... kapcie? Co więcej, kapcie w kształcie i formie batmobilu, supersamochodu bojowego, którym porusza się Batman? Oferowane przez nas oryginalne podukty produkowane są na oficjalnej licencji. Już teraz można usiąść w fotelu, wygodnie wyciągnąć nogi na podnóżku, a nasze stopy będą odpoczywać w wygodnych kapciach batmobilach. Obyśmy tylko zbytnio nie "odjechali" podczas oglądania maratonu Batman - Mroczny Rycerz.

Gadżety Batman Mroczny Rycerz, oferowane w naszym sklepie pochodzą tylko z oficjalnej dystrybucji i wyprodukowane zostały na oficjalnej licencji. Gadżety filmowe to idealny prezent dla fanów i kolekcjonerów. Kapcie batmobil oferujemy w rozmiarze 38-40. Wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów, z wyjątkową dbałością o szczegóły. Niewątpliwie jest to gadżet z filmu Mroczny Rycerz, który spełni oczekiwania każdego fana cyklu o człowieku nietoperzu.


Gadżet w szczegółach:

  • wysoka jakość wykonania
  • produkt na oficjalnej licencji
  • rozmiar: 38-40
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...