Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Harry Potter to bestsellerowa powieść autorstwa J.K.Rowling, która doczekała się ekranizacji. Głównym bohaterem jest młody czarodziej z Hogwartu, który próbuje pokonać niebezpieczne i złe moce za pomocą swoich magicznych umiejętności rozwijanych w Szkole Magii i Czarodziejstwa - Hogwarcie. Jest to doskonały pokaz magii i efektów specjalnych zawartych w filmie, który zdobył już bardzo wiele nagród i został niejednokrotnie doceniony. Dla najwierniejszych fanów Warner Bros przygotował masę gadżetów, dzięki którym świat małego czarodzieja udało się jeszcze bardziej przybliżyć.

Jednym z bardzo atrakcyjnych elementów biżuterii jest zawieszka charm do bransoletki w postaci kociołka do warzenia eliksirów - jeden z głównych elementów świata magii i przygód bohaterów z Hogwartu. Kociołek używany był przede wszystkim to warzenia eliksirów i mikstur. Wymiar oferowanego przez nas charmsa to 16x18mm. Zapakowany w oficjalne opakowanie blistrowe z logo Warner Bros i Harrego Pottera, a licencjonowanym producentem biżuterii, w tym przypadku jest The Carat Shop.

Kociołek eliksir to wspaniała biżuteria, którą dumnie może nosić niejeden sympatyk młodego czarodzieja z Hogwartu. To słynne naczynie przeniesie każdego w inny wymiar udostępniając dla niego najskrytszy świat zaklęć i magicznych doświadczeń. Każdy kto choć raz zanurzy się w czarodziejskiej otchłani tego zaczarowanego eliksiru już na zawsze zostanie przeniesiony w świat niezwykle barwny i ciekawy.Gadżet w szczegółach:

  • Zawieszka charm do bransoletki - kociołek
  • Wielkość zawieszki: 16 x 18 mm
  • Produkt posrebrzany
  • Opakowanie: lister
  • Produkcja: The Carat Shop

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...