Wczytuję dane...
EAN: 5055583406638
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Ostatnia część przygód Harrego Pottera o tytule: Harry Potter Insygnia Śmierci przenosi czytelnika w świat pełen niebezpieczeństw i zagadek z przeszłości. Młody czarodziej wraz z trójką przyjaciół wyrusza w wyprawę w poszukiwaniu i zniszczeniu Horkruksów.

Dla fanów sagi o chłopcu z Hogwartu dostępne są niesamowite posrebrzane kolczyki, które pięknie będą wyglądać wśród innych osób, chcących spotkać się na zlocie miłośników Harrego Pottera. Kolczyki zawierają symbol Insygniow Śmierci. Pionowa kreska to czarna różdżka, trójkąt - peleryna niewidka, a koło kamień wskrzeszenia.

Jest to świetny prezent nie tylko dla fanów sagi o młodym czarodzieju. Niejedna dziewczyna będzie w nich świetnie wyglądać. Bardzo ładnie zapakowane z oryginalnymi napisami będą robić bardzo duże wrażenie. Posrebrzane kolczyki idealnie się wkomponują w całość biżuterii. Te piękne kolczyki będą prawdziwą gratką dla każdego miłośnika magicznego świata Harrego Pottera.

Długość kolczyków to nieco ponad trzy centymetry, szerokość biżuterii niecałe dwa centymetry. Aby zachować kolczyki w nienagannym stanie należy unikać kontaktu z wodą, gdyż srebrne elementy mogą zostać naruszone. Najlepiej w takim wypadku używać suchej szmatki, która będzie świetnym wyborem pielęgnującym to przepiękne dzieło. Bardzo ważnym jest też fakt występowania Insygniów Śmierci na kolczykach, gdyż każdy miłośnik sagi będzie mógł je poznać z dużej odległości, co w konsekwencji daje szerokie możliwości choćby do bliższego poznania się, bądź znalezienia wspólnego tematu.

Gadżet w szczegółach:

  • Posrebrzane kolczyki - Insygnia śmierci
  • wymiary zawieszki  ok 1,5 cm
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...