Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Tiara Przydziału odegrała istotną rolę w życiu Harry'ego Pottera. To dzięki niej zdał on sobie sprawę z tego, że jego przeznaczenie i jego decyzje zależą wyłącznie od niego. To ogromnie symboliczny przedmiot, który dodatkowo został ożywiony w świecie przedstawionym serii o młodym czarodzieju. Fakt jednak faktem, że podział na poszczególne domy w Hogwarcie był bardzo ważnym wyznacznikiem sympatii i antypatii, tak jak chociażby relacja między Harrym, a Malfoyem. Sam Voldemort należał zresztą przecież przed laty do Slytherinu.

Jeśli chcesz mieć w swojej kolekcji zawieszek Charm egzemplarz z posrebrzaną Tiarą Przydziału, wystarczy dokonać zamówienia! Możesz zakupić taką ozdobę dla siebie lub dla swoich bliskich, jeżeli należą oni do grupy fanów "Harry'ego Pottera" J.K. Rowling oraz tego rodzaju biżuterii. Niewielkie rozmiary, bo zaledwie około 2,5 centymetra, pozwalają na nierzucające się w oczy dopasowanie tego wisiorka do swojej codziennej stylizacji, co stanowi cechę niezwykle przydatną i uniwersalną. Gadżet Harry Potter, który dostosujesz do każdej kreacji i na każda okazję.

Zawieszka charakteryzuje się precyzją wykonania oraz estetycznym wyglądem, dzięki czemu może stanowić naprawdę atrakcyjny drobiazg do podarowania w prezencie. Wiele osób szaleje wręcz na punkcie Harry'ego Pottera, a biżuteria jest doskonałym sposobem do wyrażania swoich upodobań w dyskretny sposób.

Świadomość posiadania takiego symbolicznego przedmiotu może być bardzo pokrzepiająca podczas gorszych dni. Poza tym prezent z nawiązaniem do kultowej serii nieraz ma także lekkie zabarwienie humorystyczne.


Gadżet w szczegółach:

  • Zawieszka charm Harry Potter - Tiara przydziału
  • Zawieszka charm posrebrzana
  • Produkt oryginalny na oficjalnej licencji
  • Wymiary: ok. 2,5 cm
  • Zawieszka charm kompatybilna z większością bransoletek i naszyjników.
Napisz opinię
2017-06-27 14:08:52 - Gosia

Kupiłam ją w zestawie z innymi zawieszkami i wyglądają razem, jak i w różnych kombinacjach, pięknie {|3

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...