Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Niektórzy mogliby się pewnie zastanawiać, co pióro może mieć wspólnego z "Harrym Potterem" J.K. Rowling? Jak się jednak okazuje, całkiem sporo. Ten drobny symbol może kojarzyć się fanom chociażby z sowami, które pieczołowicie i skutecznie przekazywały czarodziejom pocztę niezależnie od warunków pogodowych lub też z tradycyjnymi piórami, którymi pisano eseje i inne wypracowania w Szkole Magii i Czarodziejstwa Hogwart. Świat przedstawiony w tej serii jest dosyć staromodny, jednak na tym również polega jego urok. W dobie wszechobecnej technologii saga może być przyjemnym urozmaiceniem.

Elegancką, posrebrzaną zawieszkę Charm z kolekcji Warner Bros można zakupić właśnie w naszym sklepie. Trzycentymetrowygadżet może stanowić doskonały dodatek do naszej kolekcji, jeżeli takową posiadamy.

Jeśli znamy kogoś, komu otrzymanie takiego estetycznego drobiazgu mogłoby sprawić przyjemność, nie powinniśmy długo się zastanawiać. Pióro jest bardzo uniwersalnym symbolem, a jednocześnie dla fana serii o przygodach młodego czarodzieja może budzić jednoznaczne skojarzenie z realiami Hogwartu.

Taka zawieszka stanowi idealny sposób na to, aby pokazać komuś bliskiemu, że pamiętamy zarówno o nim samym, jak i o jego upodobaniach. Nie brakuje osób zafascynowanych światem przedstawionym w sadze o Harrym Potterze, dlatego istnieje duża szansa, że my również znamy kogoś takiego. Jeśli natomiast sami należymy do tej grupy, to warto sprawić sobie taki miły drobiazg, aby od czasu do czasu móc sentymentalnie rozbudzić w sobie wspomnienia o chwilach spędzonych przy tej fascynującej opowieści.


Gadżet w szczegółach:

  • Biżuteria - Charm pióro - Harry Potter
  • Charm posrebrzany
  • wysokość: ok. 3 cm
  • Kompatybilny z większością najpopularniejszych bransoletek
  • Produkt oryginalny na oficjalnej licencji
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...