Wczytuję dane...
EAN: 5055583404504
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Harry Potter to fascynująca opowieść o młodym czarodzieju z Hogwartu, który wraz z przyjaciółmi próbuje uratować świat. Na podstawie książek J. K. Rowling udało się przenieść przygody Harrego na ekrany kin, gdzie zaprasza on widza w świat magii i nieoczekiwanych wydarzeń. Harry Potter stał się bestsellerem, a wokół jego legendy pojawiło się mnóstwo gadżetów i dodatków, które pragnie posiadać niejeden fan i sympatyk przygód o młodym czarodzieju.

Tiara przydziału na wspaniałym naszyjniku to oryginalny gadżet, który z pewnością ucieszy każdego fana przygód o Harrym Poterze. Ten zaczarowany przedmiot decydował o domu, do którego przyjęto studentów pierwszego roku w Hogwarcie. Naszyjnik jest posrebrzany, a tiara ma około 2,5 cm wysokości. Tego typu gadżet dostępny jest w blistrowyc opakowaniach z logo Warner Bros, dla których biżuterię wykonuje The Carat Shop.

Posrebrzany naszyjnik z tiarą przydziału to idealny prezent dla osoby, która utożsamia się z głównymi bohaterami serii o Harrym Potterze, a świat magii i nieoczekiwanych wydarzeń jest dla niej czymś zupełnie naturalnym. Może idealnie pasować zarówno dla dziewczyn jak również dla chłopców chcących się wyróżniać na tle pozostałych rówieśników. Dzięki temu można bez większych wyrzeczeń pozwolić sobie na tak gustowny i bardzo atrakcyjny prezent dla najbliższej osoby, dla której Harry Potter to coś więcej niż tylko opowieść o przygodach małego czarodzieja z Hogwartu.

Gadżet w szczegółach:

  • posrebrzany naszyjnik - Tiiara Przydziału
  • zawieszka ok 2,5 cm
  • długośc łańcuszka ok 40 cm (16 cali)
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...