Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Niewielkie i urocze zawieszki do bransoletek zawładnęły sercami wielu ludzi na całym świecie. Ta mierząca sobie około 2,5 centymetra zawieszka przedstawia najdzielniejszego wolnego skrzata na świecie.

Zawieszka Charm Zgredek - Harry Potter

Kto nie zna Zgredka? Ten skrzat miał dobre serce, choć wyjątkowo ekscentryczne metody działania – przekonał się o tym Harry Potter podczas wakacji i na drugim roku pobytu w Hogwarcie. Na tym jednak rola Zgredka się nie skończyła – gdy uzyskał wolność i mógł toczyć swobodne życie, zaczął pracę w Hogwarcie, a potem dzielnie i oddanie pomagał Harry’emu podczas jego najbardziejniebezpiecznego zadania. Swoją wiernością zaskarbił sobie miłość fanów, choć zapłacił za to najwyższą cenę. Zgredek jednak nigdy nie został zapomniany. Bohaterowie żyją wiecznie, nawet jeśli wyglądają jak zwykłe skrzaty domowe.

Charm Zgredek - oficjalna biżuteria ze świata Pottera

Niewielka i posrebrzana zawieszka przedstawiająca Zgredka to oficjalny i licencjonowany produkt. Dlatego na opakowaniu mieści się logo Warner Bros – wytwórnia wyraziła zgodę na produkcję i rozprzestrzenianie tego przedmiotu, bo zgadza się on z jej najwyższymi standardami jakości.

Zawieszka Zgredek - dla kogo?

Biżuteria z wizerunkiem oddanego, bohaterskiego i nieco ekscentrycznego Zgredka doskonale uzupełni kolekcję innych zawieszek z uniwersum Pottera i będzie doskonałym prezentem dla każdej miłośniczki tego typu rzeczy.

Gadżet w szczegółach:

  • zawieszka charm Zgredek
  • biżuteria z Harrego Pottera
  • dostosowany zarówno do bransoletek (charms) jak i naszyjników jako zawieszka/wisiorek
  • rozmiar: ok 2,5 cm
  • zawieszka posrebrzana
Napisz opinię
2017-06-07 14:58:05 - Mirek

Rewelacja!!! super jakość, szybka wysyłka!

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...