Wczytuję dane...
EAN: 849421004590
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Fani serii o Harrym Potterze z pewnością pamiętają przerażające stwory, jakimi byli dementorzy. Ich zadaniem było pilnowanie bezpieczeństwa w Hogwarcie i Azkabanie, a także inne działania na zlecenie Ministerstwa Magii. Główny bohater znosił ich obecność szczególnie ciężko, do momentu, gdy nauczył się zaklęcia Patronusa. Specyfika dementorów polegała na tym, że w ich towarzystwie wydawało się, że coś takiego jak szczęście już nie istnieje, a wokół pozostała tylko wszechobecna i nieskończona rozpacz.

Amatorzy tych zdecydowanie mrocznych i tajemniczych klimatów obecnych w cyklu "Harry Potter" J.K.Rowling, mają możliwość zakupienia u nas wyprodukowanych przez The Noble Collection puzzli, które przedstawiają obraz krążących wokół zamku Hogwartu dementorów. Układanka zawiera aż tysiąc elementów, dzięki czemu jest skuteczną metodą na urozmaicenie sobie wolnego czasu i odrobinę intelektualnej rozrywki. Po skompletowaniu wymiary obrazka, to 76x46 cm. Skończone puzzle mogą posłużyć nam jako dekoracja wnętrza domu lub mieszkania prawdziwego fana młodego czarodzieja. Taki prezent może docenić zarówno pasjonat puzzli, jak i zagorzały wielbiciel serii o przygodach HP.

To idealny pomysł na to, jak spędzić nudny wieczór lub rozerwać się odrobinę w towarzystwie rodziny, znajomych, czy przyjaciół. Zaletą tego rodzaju układanek niewątpliwie jest to, że gdy już je skończymy, można je wykorzystać w celach ozdobnych. Z pewnością jednak zajmie nam trochę czasu skompletowanie tysiąca elementów w jedną całość, co może być doskonałą zabawą.


Gadżet w szczegółach:

  • Puzzle Harry Potter - Dementorzy w Hogwarcie
  • Producent: The Noble Collection
  • Wysoka jakość wykonania produktu
  • Puzzle w kartonowym, pełnokolorowym opakowaniu
  • Ilość elementów: 1000
  • Wymiary: 76 x 46 cm
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...