Wczytuję dane...
EAN: 665541010118
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Puzzle 3D, które przedstawiają dom Weasleyów to nie lada okazja dla wszystkich, którzy tęsknią za cudowną atmosferą tego czarodziejskiego domu i są nim zachwyceni tak samo jak Harry. Teraz samodzielnie będziesz mógł ułożyć sobie taki dom i poczuć się znowu jak u Weasleyów.

Puzzle 3D 415 elementów – odwiedź znowu dom Weasleyów

Dom Weasleyów powszechnie znany był Norą. Zdaniem wielu trzymał się razem tylko dlatego, że podtrzymywany był magią, bez której na pewno by się rozsypał. Ubogi wygląd jednak nie odstraszył Harry’ego, który znalazł w nim wszystko to, czego potrzebował – akceptację, zrozumienie i ciepło domowego ogniska. Weasleyowie to ogromna, zżyta ze sobą rodzina, która miała swoje problemy – również te finansowe – ale Norę można było nazwać prawdziwym domem. Harry doskonale o tym wiedział, dlatego pokochał to magiczne domostwo już od pierwszej chwili, gdy się tam znalazł.

Puzzle 3D Dom Weasleyów (Nora) – ekskluzywny produkt dla miłośników puzzli

Nastały wspaniałe czasy dla miłośników puzzli. Puzzle 3D przedstawiające Norę, czyli dom Weasleyów to puzzle wymiarowe – możesz się czuć tak, jakby miniatura czarodziejskiego domu pojawiła się u Ciebie w pokoju. To produkt oficjalny, a więc licencjonowany i certyfikowany. To sprawia, że wykonany jest z dbałością o każdy najmniejszy szczegół.

Harry Potter puzzle 3D Nora (Dom Weasleyów) 415 elementów – dla kogo?

Z pewnością ucieszą oni wszystkich zafascynowanych światem Harry’ego Pottera miłośników puzzli i rozmaitych układanek, także tych przestrzennych. To znakomity prezent dla całej rodziny – spędzenie wspólnie czasu nad układaniem domu Weasleyów będzie magicznym i zbliżającym do siebie zajęciem.Gadżet w szczegółach:

  • Puzzle 3D
  • Dom Weasleyów - Nora
  • Ilość elementów: 415
  • Producent: Wrebbit 3D
  • Wymiary: 39 x 22 x 22 cm
Napisz opinię
2018-03-17 08:27:05 - karina

super firma , działa szybko, sprawnie

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...