Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Ciekawym wynalazkiem w serii "Harry Potter gadżety" napisanej przez J.K. Rowling był z pewnością Błędny Rycerz – autobus, który odznaczał się niesamowitymi wręcz właściwościami. Podróż tego rodzaju pojazdem mogłaby być absolutnie niezapomnianym przeżyciem, póki co jednak nie zanosi się na to, aby tak właśnie wyglądała powszechna komunikacja miejska. Błędy Rycerz, który pojawił się po raz pierwszy w momencie ucieczki z domu Harry'ego, stanowi bardzo rozpoznawalny atrybut świata czarodziejów, dlatego wielu fanów z pewnością go pamięta.

Trójwymiarowe puzzle wyprodukowane przez firmę Wrebbit 3D, przedstawiające ten właśnie magiczny pojazd można zakupić w naszym sklepie. Składają się one z 280 elementów i są wymiarów 26x7x19. Mogą one dostarczyć doskonałej rozrywki zarówno na spotkaniu towarzyskim, jak również w domu, kiedy akurat nie mamy co robić. Gotowy model prezentuje się naprawdę atrakcyjnie i możemy umieścić go w widocznym miejscu, aby pochwalić się ukończoną układanką. Puzzle niejednokrotnie dają możliwość do tego, aby trochę oderwać się od codziennych obowiązków i potrenować umysł przy łamigłówce.

Zagorzałych fanów przygód Harry'ego Pottera jest naprawdę wielu na całym świecie. Istnieją spore szanse na to, że ktoś z naszych bliskich lub znajomych należy do tej obszernej grupy. W takiej sytuacji podarowanie mu puzzli nawiązujących do słynnej serii o czarodziejach może być świetnym pomysłem. Układanka nieraz jest podarkiem uniwersalnym, pasującym na rozmaite okazje, zarówno dla osób zaliczających się do młodszej, jak i starszej grupy wiekowej, jeśli tylko lubią one tego rodzaju łamigłówki.


Gadżet w szczegółach:

  • Puzzle 3D - Autobus Błędny rycerz
  • Ilość elementów: 280
  • Wymiary: 26 x 7 x 19 cm
  • Produkt oryginalny na oficjalnej licencji
  • Producent: Wrebbit 3D
Polecamy