Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Kubek retro game arcade PAC-MAN – magiczny będzie dla ciebie, jeśli lubisz stare gry i jeszcze starsze komputery. Znajomość gry w „pacmana” niegdyś była wręcz punktem honoru dla każdego szanującego się cyber maniaka. Choć dzisiaj już nie jest tak popularna, a wręcz grają w nią tylko nieliczni – pamięć o tej kultowej grze jest wciąż świeża. Nie chciałbyś znów przenieść się w czasie?   Śmiało – to ten moment, kubek z Pacmanem czeka na Ciebie!

Wszystko, co musisz zrobić to wlać wrzątek do kubka i obserwować co się będzie działo…  Żarłoczny, żółty stworek ze swoją rozdziawioną buzią znów nabierze chęci na zajadanie się wszechobecnymi kropkami, ale też będzie nieustannie uciekał przed duszkami, tak by zostały na deser w odpowiednim momencie, zanim pokrzyżują mu plany.

To kapitalny ceramiczny gadżet idealnie nadający się na uroczy, praktyczny i zabawny prezent dla osób tęskniących za magicznymi latami pierwszych gier komputerowych. Nigdy nie będzie nudny – po prostu w czasie zimnej temperatury gra będzie znajdowała się na kubku w pierwszej fazie. Chcesz sprawić komuś lub sobie miły upominek? Śmiało – kubek pac-man w dobrej cenie nadaje się do tego idealnie, aż szkoda byłoby nie skorzystać z tak fajnej okazji!


Gadżet w szczegółach:

  • wymiary: 8 x 9,5 cm
  • rozmiar opakowania: 11,5x8,5x13,5 cm
  • pojemność: 330 ml
  • materiał: ceramika wysokiej jakości
  • kubek termoaktywny
  • waga: 400 g
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...