Wczytuję dane...
EAN: 5050574244749
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Jednym z elementów, które niewątpliwie kojarzą się ze światem przedstawionym utrzymanym w realiach magii, są eliksiry. Nie inaczej jest w przypadku realiów "Harry'ego Pottera" J.K. Rowling. Wielu fanów doskonale pamięta, jakie problemy Harry miał z profesorem Snapem i prowadzonym przez niego przez większą część sagi przedmiotem. Warzenie eliksirów, to sztuka trudna i wymagająca ogromnej precyzji. Jak się również okazało w toku fabuły – nie zawsze warto było podążać śladami podręcznika. Niemniej jednak tajemnicze mikstury z pewnością doskonale pasują klimatem do świata czarodziejów.

W naszym sklepie mamy do zaoferowania bardzo elegancki, czarny, ceramiczny kubek producenta Pyramid International w kształcie kociołka, opatrzony symbolem Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, a także charakterystycznym logiem oznaczanym gadżety Harry Potter. Ozdoby umieszczone na naczyniu są w barwie złotej, co sprawia, że cała kompozycja kolorystyczna jest stonowana, a jednocześnie czytelna.

Pojemność kubka wynosi grubo ponad pół litra (670 ml), co wystarczy na solidną porcję naszego ulubionego napoju. Prezenty, które mają w sobie zarówno walor użytkowy, jak i symboliczny, niejednokrotnie są bardzo udane.

Wiele osób ceni sobie praktyczne zastosowanie otrzymywanych przedmiotów, nie oznacza to jednak, że aspekt wizualny jest w takim przypadku nieważny. Zaletą podarowania prawdziwemu fanowi Harry'ego Pottera kubka nawiązującego do całościowej serii, jest możliwość zaznaczenia w ten sposób, że postaraliśmy się i chcieliśmy znaleźć coś, co mogłoby trafić w jego gust. Kształt kociołka jest natomiast jednocześnie zabawny i niecodzienny.


Gadżet w szczegółach:

  • Kubek Kociołek Harry Potter
  • Wysokiej jakości wykonanie
  • Pojemność: 670 ml
  • Produkt oryginalny na oficjalnej licencji
Napisz opinię
2018-03-09 23:22:27 - Pati

Kociołek jest niesamowity!!! Pomieści dużo pysznej herbaty, dzięki temu będę musiała rzadziej wstawać po zrobienie herbaty, podczas czytania książek!

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...