Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Wiele osób z pewnością pamięta, jak dużą rolę w świecie przedstawionym opowieści o przygodach Harry'ego Pottera odgrywały eliksiry. Przede wszystkim był to przedmiot szkolny w Hogwarcie, prowadzony najpierw przez profesora Snape'a, a pod koniec serii już przez innych nauczycieli. Nie ulega wątpliwości, że dobrze uwarzone eliksiry miały ogromne możliwości – wystarczy wspomnieć chociażby pamiętny Felix Felicis, czyli Płynne Szczęście. Choć Potter zdecydowanie nie był prymusem w tej dziedzinie, to z pomocą Księcia Półkrwi udało mu się osiągnąć na tym polu pewien sukces edukacyjny.

Nabywając do swojej kolekcji ceramiczny, czarny kubek w kształcie kociołka z kolorowym symbolem Hogwartu, możesz poczuć się podczas picia swoich ulubionych napojów jak członek wielkiej społeczności czarodziejów. Oczywiście, jest to wyrażenie metaforyczne, jednak bez wątpienia taki gadżet jest wyjątkowy, a jednocześnie praktyczny. Jego pojemność wynosi 300 ml, zaś wymiary, to 15 cm długości, 8,5 cm szerokości i 11,5 cm wysokości. Picie herbaty, czy jakiegokolwiek innego napoju z kubka, który wyglądem przypomina magiczny kociołek, może być nie lada frajdą i wzbudzić zaciekawienie wśród znajomych.

Taki drobiazg możemy z powodzeniem sprezentować komuś bliskiemu, jeśli wiemy, że seria "Harry Potter" J.K. Rowling zajmuje wysoką pozycję w rankingu jego upodobań. Wiele osób naprawdę ceni sobie opowieść o młodym czarodzieju, także istnieje spora szansa, że i my znamy kogoś takiego. W takiej sytuacji nawiązanie do kultowej sagi, ktora od lat stanowi światowy fenomen, poprzez okazjonalny podarunek może być naprawdę znakomitym rozwiązaniem.


Gadżet w szczegółach:

  • Kubek Kociołek - Harry Potter
  • Wysokiej jakości wykonanie
  • Pojemność: 300 ml
  • Wymiary: 15 x 8,5 x 11,5 cm
  • Produkt oryginalny na oficjalnje licencji
Napisz opinię
2018-03-09 23:22:58 - Zuzka

Kubek przypomina Funko POP, które uwielbiam {|3

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...