Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy

Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj

Czas realizacji

Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu. Produkty, które są na przedsprzedaży (pre-order) wysyłamy bezzwłocznie gdy będą dostępne.

Metody płatności

Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.

Dlaczego my?

Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Przepiękna pluszowa maskotka przedstawiająca Hedwigę ma wysokość aż 35 centymetrów, skrzydła są ruchome, co nadaje sowie pełnego majestatu uroku i pozwala ustawiać ją w różnorodnych pozycjach.

Maskotka Hedwiga 35 cm – jedna z najwierniejszych przyjaciółek Harry’ego

Czy jest ktoś, kto nie zna Hedwigi? Ta przepiękna sowa śnieżna towarzyszyła Harry’emu Potterowi już w drodze do szkoły na pierwszym roku i była prezentem urodzinowym od Rubeusa Hagrida dla chłopca. Została zakupiona podczas pierwszego pobytu na ulicy Pokątnej i przez lata wiernie towarzyszyła Harry’emu, przenosząc listy i pomagając na wszelkie dostępne jej sposoby. Hedwiga to ktoś zdecydowanie ważniejszy niż zwierzak i posłaniec od listów. To wierna przyjaciółka Harry’ego, dlatego zasłużyła na uznanie i sympatię fanów na całym świecie. Przyczyniła się też do wzrostu popularności sów.

Maskotka sowa Hedwiga – najwyższa jakość wykonania

Maskotka przedstawiająca Hedwigę ma 35 centymetrów wysokości. Jej skrzydła zostały wytworzone tak, by mogły się poruszać, co jeszcze bardziej pozwala jej okazać pełnię swej urody. Produkt jest licencjonowany i oryginalny, co tylko świadczy o jego jakości. Maskotka jest miękka i doskonale nadaje się zarówno jako wspaniały obiekt kolekcjonerski.

Pluszowa maskotka duża sowa Hedwiga 35 cm (Harry Potter) – dla kogo?

Przede wszystkim ucieszy wszystkich fanów Harry’ego Pottera. Także tych młodszych. Każde dziecko – to małe, jak i ci wszyscy, którzy nadal w głębi ducha czują się dziećmi, choć metryka mówi coś innego, ucieszą się z sowy – w końcu ktoś musi przynieść ten zapodziany list z Hogwartu.Gadżet w szczegółach:

  • Maskotka sowa Hedwiga
  • Wysokość: 35 cm
  • Materiał: 100% Polyester
  • Zapakowana w foliowy worek
  • Produkt oryginalny i licencjonowany
  • Bardzo przyjemna w dotyku
Napisz opinię
2019-09-23 19:45:18 - Gabi

Sowa przyszło do mnie kilka dni temu W dotyku jest bardzo miła i przyjemna.

2019-10-23 18:49:48 - Ania

Sowa jest abrdzo miła w dotyku i ma ruchome skrzydła {|3