Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Szukasz odpowiedniego prezentu dla konesera wina? A może sam chcesz odkryć pełnię smaku i aromatu tego boskiego trunku? Zapewne wiesz, że aby wydobyć z wina jego najlepsze właściwości, musi ono zostać odpowiednio napowietrzone.

W tradycyjny sposób można po prostu wcześniej otworzyć butelkę i pozwolić winu pooddychać. Ale czy na tym polega degustacja? Ważny jest odpowiedni klimat, atmosfera, możliwość wyboru wina i jego otwarcie tuż przed spożyciem. Aby więc uzyskać głębię smaku i pełny bukiet zapachowy trunku warto mieć pod ręką aerator do wina. Aerator jest bardzo prosty w użyciu. Wystarczy jedną ręką przytrzymać go nad kieliszkiem a drugą wlewać ostrożnie wino.Gadżet przyspiesza proces oddychania poprzez natychmiastowe napowietrzanie wina w czasie potrzebnym do nalania go do kieliszka.

Poza tym, sam proces napowietrzania jest estetyczny, elegancki i subtelny, co nadaje atrakcyjności samej degustacji. Każdy degustator doceni subtelną różnicę w smaku, aromacie, a nawet w kolorze wina. Aerator wykonany jest z wysokiej jakości szkła akrylowego, co pozwala na bezpieczne czyszczenie go w zmywarce. Cały zestaw zapakowany jest w eleganckie pudełko i zawiera klasyczny aerator do wina, sitko ze stali szlachetnej oraz atłasowy woreczek.


Gadżet w szczegółach:

  • Urządzenie marki Vinocente
  • Wymiary: wysokość – 14 cm, szerokość – 6 cm, średnica sitka – 4 cm
  • Wykonany z wysokiej jakości szkła akrylowego
  • Zestaw zawiera: aerator do wina, sitko ze stali szlachetnej, atłasowy woreczek
  • Przeznaczony tylko do wina czerwonego
  • Można myć w zmywarce
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...