Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Wino najlepiej smakuje, gdy jest odpowiednio podane. Nie bez znaczenia jest jego temperatura oraz napowietrzenie. W tym celu wielu amatorów wina, najpierw je chłodzi, a następnie otwiera i pozostawia na godzinę w temperaturze pokojowej. Mimo, że zostanie one odpowiednio napowietrzone, to jednak zrobi się cieplejsze, co niekorzystnie wpłynie na smak i aromat, który można z niego wydobyć.

Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji będzie aerator do wina. Dzięki niemu można w odpowiedni sposób napowietrzyć wino w bardzo krótkim czasie, co pozwoli z niego wydobyć to co najlepsze - niesamowity smak oraz niepowtarzalny aromat.

Aerator do wina amphora został wykonany ze szkła akrylowego, co pozwala ujrzeć gołym okiem proces napowietrzania wina, które podbije Twoje podniebienie. Specjalnie zastosowane metalowe sitko wzmacnia efekt areacji podczas przelewania wina do karafki.

Aerator do wina został stworzony na wzór antycznej amphory, która charakteryzowała się pięknym kształtem i zdobieniami oraz malunkami na niej umieszczonymi. Jednak główną cechą jakie posiadała, to dwa duże ucha pozwalające pewniej ją chwycić.

Amphora aerator z pewnością okaże się wspaniałym prezentem dla amatorów wina. Może także posłużyć jako dekoracja. W skład zestawu wchodzi aerator, podstawka, atłasowy woreczek oraz sitko ze stali szlachetnej. Dodatkowo do niego jako gratis dołączane jest pudełko upominkowe, które pozwoli uniknąć problemów z doborem odpowiedniego opakowania do upominku. Wymiary aerator to 15 cm (wys.) x 10 cm (szer.) x 7 cm średnica sitka.Gadżet w szczegółach:

  • areator do wina Amphora
  • poprzez proces napowietrzania wydobywa z wina pelnię smaku
  • wysoka jakość dobranych materiałów oraz wykonania
  • tworzywo: szkło akrylowe 
  • w zestawie: aerator, sitko ze sztali szlachetnej, atłasowy woreczek, podstawka  
  • wymiar:  15 cm (wys.) x 10 cm (szer.) x 7 cm średnica sitka 
  • należy stosować do czerwonego wina
  • producent: Vinocente
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...