Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Bez względu na rodzaj i markę wina, będzie ono lepiej smakowało wtedy, kiedy zostanie dobrze napowietrzone. To właśnie dobre nasycenie wina powietrzem, uwolni zawarty w nim bukiet. Aby móc dobrze przeprowadzić proces, należy posłużyć się narzędziem o nazwie aerator.

Aerator niektórym osobom może kojarzyć się z kolczastym walcem, stosowanym podczas zakładania trawników. Jest to prawidłowe skojarzenie. Jednak taką samą nazwę nosi przyrząd, którym posłużymy się do wydobycia walorów smakowych z wina. Aerator diVinto - napowietrzacz do wina deluxe umieszczony nad kieliszkiem lub karafką, napowietrza wino, które do niego wlewamy. Dzięki temu już przy pierwszym łyku możemy dostrzec różnicę w smaku. Dodatkowo, aerator - napowietrzacz do wina deluxe posiada stojak, który eliminuje uciążliwą konieczność trzymania przyrządu w ręku.

Aerator diVinto - napowietrzacz do wina deluxe zapakowany jest w eleganckie, ciemne opakowanie. Sprawia to, że zestaw może posłużyć jako prezent na urodziny, idealny upominek z podróży, lub po prostu fajny firmowy gadżet.


Gadżet w szczegółach:

  • elegancki aerator do wina, dzięki któremu trunek osiągnie pełnię smaku
  • zestaw deluxe składa się z: aeratora, stojaka z podstawką, podstawki do aeratora, stopera do wina, podróżnego etui i eleganckiego pudełka
  • najwyższa jakość materiałów
  • doskonały, elegancki prezent
Napisz opinię
2015-04-14 08:02:58 - Urszula

efektowny prezent, rodzice byli zachwyceni!

Polecamy