Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy
Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj
Czas realizacji
Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu
Metody płatności
Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.
Dlaczego my?
Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Bez względu na rodzaj i markę wina, będzie ono lepiej smakowało wtedy, kiedy zostanie dobrze napowietrzone. To właśnie dobre nasycenie wina powietrzem, uwolni zawarty w nim bukiet. Aby móc dobrze przeprowadzić proces, należy posłużyć się narzędziem o nazwie aerator.

Aerator niektórym osobom może kojarzyć się z kolczastym walcem, stosowanym podczas zakładania trawników. Jest to prawidłowe skojarzenie. Jednak taką samą nazwę nosi przyrząd, którym posłużymy się do wydobycia walorów smakowych z wina. Aerator diVinto - napowietrzacz do wina deluxe umieszczony nad kieliszkiem lub karafką, napowietrza wino, które do niego wlewamy. Dzięki temu już przy pierwszym łyku możemy dostrzec różnicę w smaku. Dodatkowo, aerator - napowietrzacz do wina deluxe posiada stojak, który eliminuje uciążliwą konieczność trzymania przyrządu w ręku.

Aerator diVinto - napowietrzacz do wina deluxe zapakowany jest w eleganckie, ciemne opakowanie. Sprawia to, że zestaw może posłużyć jako prezent na urodziny, idealny upominek z podróży, lub po prostu fajny firmowy gadżet.


Gadżet w szczegółach:

  • elegancki aerator do wina, dzięki któremu trunek osiągnie pełnię smaku
  • zestaw deluxe składa się z: aeratora, stojaka z podstawką, podstawki do aeratora, stopera do wina, podróżnego etui i eleganckiego pudełka
  • najwyższa jakość materiałów
  • doskonały, elegancki prezent
Napisz opinię
2015-04-14 08:02:58 - Urszula

efektowny prezent, rodzice byli zachwyceni!